TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem po zainstalowaniu sterownika

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Problem po zainstalowaniu sterownika

Postprzez SHINGO » 13 Lut 2017, 06:01

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/56.0.2924.87 Safari/537.36


Witam, mam taki problem otóż jakiś czas temu zrobiłem zakup tej oto karty przechwytującej aby móc zgrywać z zewnętrznych źródeł na dysk twardy komputera różne pliki video wraz z audio.
System operacyjny na komputerze to Windows 10 Pro wersja 1607 a kompilacja jego: 14393.693 oczywiście mam na myśli rzecz jasna wersję 64 bitową.
Po zainstalowaniu sterowników do tej karty obojętne czy z dostarczonej wraz z nią płyty cd czy pobraniu najnowszych z strony producenta zaraz po instalacji prosi o restart i gdy go wykonam wówczas ukazuje się taka informacja załączona na fotce.
Potem już nic nie mogę zrobić i aby móc znów działać na kompie zmuszony jestem do formatu partycji C i wgrania nowego systemu operacyjnego od A do Z , niestety.
Może mi ktoś pomóc rozwiązać wyżej opisany problem ???
Linka do karty której zrobiłem zakup dołączam poniżej.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.


https://www.morele.net/hauppauge-tv-tuner-hd-colossus-2-pcie-video-recorder-hdmi-01581-798740/
Załączniki
Błąd po instalacji sterownika.jpg
Błąd po instalacji sterownika.jpg (253.92 KiB) Obejrzany 6396 razy
Windows 11 Pro (23H2) x64
Asus Rog Strix X570-E Gaming
AMD Ryzen 7 5800X
Noctua NH-D15S
Samsung 990 Pro 1TB M.2
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 LHR 12GB GDDR6
G.SKILL 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black
Pioneer BDR-S09XLT
SeaSonic Prime PX-850 (80 Plus Platinum) 850W
Awatar użytkownika
SHINGO
Postujący
Postujący
 
Posty: 104
Dołączenie: 21 Paź 2007, 01:36
Miejscowość: Sosnowiec

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron