TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Brak możliwości odtworzenia nagranego filmu w Blu Ray

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Brak możliwości odtworzenia nagranego filmu w Blu Ray

Postprzez SHINGO » 23 Maj 2017, 14:27

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/58.0.3029.110 Safari/537.36


Witam, mam taki problem otóż po stworzeniu jakiegoś filmu w programie do montażu którym jest to TMPGEnc Authoring Works 6 od firmy Pegasys nie mogę odtworzyć na sprzęcie stacjonarnym nagranego potem projektu.
Cały czas po nagraniu na płytę DVD9 (8,5 GB) za nic nie chce płyta odtworzyć.
Po stworzeniu projektu i wyeksportowaniu go do folderu gdzie mieści się on na płytę DVD 9 oraz nagraniu go programem CloneBD wersja 1.1.5.1 i próbie odtworzenia niestety nic z tego jak wyżej wspomniałem.
Na komputerze stacjonarnym po włożeniu do napędu Blu Ray bezproblemowo odtwarza tak nagrany film.
W końcu doszedłem do wniosku że coś musi być z plikami nie tak w folderach po eksporcie i zacząłem je sprawdzać.
Wziąłem płytę nagraną poprzez program CloneBD oraz taką którą wcześniej nagrywałem poprzez ten program i da się ją odtworzyć bezproblemowo.
Co się okazało, po porównaniu zawartości folderów w obydwóch ta co nie działa nie jest nagrana w formacie UDF stąd tak sądzę wynikłe problemy z odtworzeniem jej na kinie domowym.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak taki folder z plikami który nie zawiera tego formatu nagrać i jakim programem aby stworzyć ten format i móc odtworzyć potem bezproblemowo taką płytę na stacjonarnym odtwarzaczu Blu Ray, hmmm.....???
Pozdrawiam i liczę na pomoc i rychłe rozwiązanie wyżej opisanego problemu.
Windows 11 Pro (23H2) x64
Asus Rog Strix X570-E Gaming
AMD Ryzen 7 5800X
Noctua NH-D15S
Samsung 990 Pro 1TB M.2
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 LHR 12GB GDDR6
G.SKILL 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black
Pioneer BDR-S09XLT
SeaSonic Prime PX-850 (80 Plus Platinum) 850W
Awatar użytkownika
SHINGO
Postujący
Postujący
 
Posty: 103
Dołączenie: 21 Paź 2007, 01:36
Miejscowość: Sosnowiec

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: konradpaluszek