TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Współpraca] Poszukuję pozycjonera do zarabiania w CPA

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

[Współpraca] Poszukuję pozycjonera do zarabiania w CPA

Postprzez TimeCash » 30 Mar 2018, 21:57

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/65.0.3325.181 Safari/537.36


Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze.

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.

A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do współpracy osoby, które:

⦁ Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością
⦁ są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
⦁ Dysponują wolnym czasem
⦁ Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze
⦁ Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego - najważniejszy czynnik
⦁ Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę.
Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

Adres E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
TimeCash
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 13 Kwi 2017, 20:22

Re: [Współpraca] Poszukuję pozycjonera do zarabiania w CPA

Postprzez Ulmabnis » 02 Lis 2018, 10:06

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.77 Safari/537.36


Witam czy aktualne ?
Ulmabnis
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Lis 2018, 10:04
Sprzęt: ps4


Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron