TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

POSZUKUJĘ STEROWNIKA 64 BITOWEGO DO KARTY NVIDIA GO 610

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

POSZUKUJĘ STEROWNIKA 64 BITOWEGO DO KARTY NVIDIA GO 610

Postprzez Arkovianin » 14 Lis 2014, 13:19

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Witam po bardzo długiej przerwie. Mam problem , mianowicie postanowiłem zainstalować na moim laptopie marki ASUS F5M system Windows 7 64 bit z racji tego,że procesor obsługuję architekturę x64

Specyfikacja laptopa jest następująca:

Asus F5M AP002
Dysk twardy WDC 80 GB S-ATA 5400 RPM
Procesor AMD Athlon x2 64 bit dual procssor TK-57 2x 1.9 GHZ
Karta graficzna Nvidia go 6100 max 256 MB zintegrowana, pamięć ustawiana z poziomu biosu aktualnie 32 MB
Pamięć RAM 2 GB DDR2

Od kilku miesięcy poszukuję właśnie tylko i wyłącznie sterownika do tej karty w wersji 64 bit. Próbowałem już wieloma programami i nie tylko, ściągałem różne sterowniki ze strony Nvidii od najnowszych do najstarszych(oczywiście do tego modelu) sterowniki mogą działać nawet w trybie zgodności z Windows 7. Mogą być modyfikowane, niestety te, które ja znalazłem nie działają i nadal była standardowa karta VGA. Nie wierzę,że komputer który obsługuję procesor 64 bitowy nie ma sterowników do karty 64 bitowej, skoro do kamery są to i do grafiki muszą być.

Poniżej wrzucam screena z informacjami o karcie:

[obrazek nie jest już dostępny]

Może ktoś miał taki sam problem, i ma rozwiązanie tegoż problemu. Proszę o pomoc.
jeśli masz problem to pisz na pw albo na [email protected] zawsze pomogę gdy tylko będe mógł
Awatar użytkownika
Arkovianin
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 36
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 19:56
Miejscowość: Wlodawa/Lublin

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron