TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem ares 2.1.2.

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

problem ares 2.1.2.

Postprzez matuzalem » 10 Lut 2016, 20:45

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.103 Safari/537.36


Witam wszystkich jestem nowy na forum.Mam problem z aresem.Miałem aresa 2.1.2.8 lat który w pewnym momencie przestał pobierać pliki nie mogłem też ich anulować.Usunąłem go i pobrałem na nowo ale już nie chciał się połączyć cały czas było 'łączenie".Nr.portu 45636.
Pobrałem kilka wersji aresa:2.0.9.,2.1.6.,2.1.7. i wiele innych i bez zmian. :(
Dopiero po pobraniu wersji 2.3.8.połączył sie z netem wszystko działa ok.tylko jest jeden - przynajmniej dla mnie mnie - duży minus.Wybiera dziwne pliki,po wpisaniu tytułu filmu który ma trwać ok.90 min. wybiera ogromne rozmiarowo pliki np.30 197 658 352 kB - to już chyba miliardy- do tego jeszcze zapakowane do jakiś folderów są też mniejsze pliki ale b.mało,
Bardzo dużo fimów w ogóle nie znajduje,że już nie wspomnę o takich nazwach jak : horror,akcja, sensacja czy hidden,spycam z 2 ostatnich znajdzie ale b,duże rozmiary.do tego nie pokazuje kategori i języka filmu,Dla mnie to kompletne dno.Może dlatego,że jestem już matuzalemem,
W pierwotnej wersji największe pliki to trochę ponad 717 tys.kB.rzadko kiedy przekraczały 1 mln.i oczywiście była widoczna kategoria i wersja językowa.Zapora ma wyjątki i esednod również.
Po za tym najnowsza wersja 2.3.8 i "stara" 2.1.7.która się nie łaczy,ma ten sam nr.portu:44312.Także przyczyna nie łączenia nie będzie zapora i antywirus.Proszę o pomoc w uruchomieniu tych starszych wersji aresa.

P.S.Może ktoś zna jakiś inny dobry program do ściągania plików z sieci ale bez możliwości pobierania torrentów
matuzalem
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Lut 2016, 13:27
Sprzęt: pc win.vista/64 bit

Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron