TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z drukarką Canon MP160

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z drukarką Canon MP160

Postprzez potus » 07 Sty 2010, 22:49

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.6) Gecko/20091201 Firefox/3.5.6


Mam problem z Drukarką Canon MP160.

Otóż po podłączeniu do USB i po informacji z nazwą drukarki i że została zainstalowana i jest gotowa do użycia wyskakuje mi okienko z info " Nie rozpoznano urządzenia USB. Jedno z urządzeń podłączonych do tego komputera ma awarię ale system Windows nie może go rozpoznać. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu kliknij w ten komunikat"

Co może być grane ??

Stało się to nagle jednego dnia drukowała a drugiego już nie. Stery zainstalowane z płyty mam nowe ale skoro działało na poprzednich więc nie reinstaluję.
potus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 74
Dołączenie: 02 Gru 2005, 23:42
Miejscowość: Z wielu różnych miejsc

Re: Problem z drukarką Canon MP160

Postprzez Palacio » 10 Sty 2010, 23:14

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.2.15 Version/10.10


Sprawdź czy w Menadżerze urządzeń występują jakieś znaki zapytania.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników