TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z dyskiem przenośnym

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z dyskiem przenośnym

Postprzez BigosPL » 27 Kwi 2015, 18:16

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/42.0.2311.90 Safari/537.36


Witam. Mam mały problem. Posiadam dysk przenośny na USB hm641jx/vpk 640 gb od samsunga. Do dzisiaj działał poprawnie. Pojawił się problem z pojawieniem się plików na nim. Dioda sygnalizująca pracę dysku działa poprawnie. Słychać że dysk działa. Po kliknięciu na dysk w moim komputerze pojawia się po jakimś czasie komunikat:
"Przed użyciem dysku znajdującego się w stacji dysków G: musisz go sformatować. Czy chcesz wykonać formatowanie?"
Oczywiście klikam anuluj ze względu że w nim mam bardzo wartościowe pliki. Po jakimś czasie pojawia się kolejny komunikat:
"lokalizacja jest niedostępna G:\ nie jest dostępny. Wolumin nie zawiera rozpoznawanego systemu plików. Sprawdź, czy załadowano wszystkie wymagane sterowniki systemu plików i czy wolumin nie jest uszkodzony."
Co mogę zrobić w tym wypadku? Pozdrawiam.
BigosPL
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 16 Sty 2014, 17:07
Sprzęt: komputer

Re: Problem z dyskiem przenośnym

Postprzez mateo8898 » 01 Maj 2015, 19:14

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:36.0) Gecko/20100101 Firefox/36.0


A sprawdź, czy problem występuje po podłączeniu dysku do innego komputera.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]