TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z karta graficzną

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z karta graficzną

Postprzez beef:v » 29 Maj 2015, 19:12

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/43.0.2357.81 Safari/537.36


Witam, mam otóż problem - dziś postanowiłem sprawdzić (to był dość głupi pomysł:>>) która z kart będzie wydajniejsza - otóż mam kartę graficzną zintegrowną Radeon HD7840D i chciałem sprawdzić czy nie będzie wydajniejsza karta graf. normalna nie zintegrowna a mianowicie GF 8400GS - a więc włożyłem GF'a zainstalowałem sterowniki no i sprawdziłem w grze CS:GO ile fpsów będzie okazało się że bardzo mało więc wyjąłem kartę i podłączyłem kabel do "zintegrowanego" wejścia ponieważ Radeon sobie lepiej radził z Fps'ami w CS:GO. I tu zaczyna sie problem - po wyjęciu GF'a nie czyta mi teraz "zintegrowanej" karty graficznej - próbowałem odinstalować wszystkie sterowniki od tego GF'a i nic - podłączam pod zintegrowna to nic sie nie dzieje cały czarny ekran. Czy macie może jakieś rady? Czy może mogłem coś popsuć? (jeżeli zły dział proszę przenieść post:))
beef:v
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 06 Wrz 2014, 19:07

Re: Problem z karta graficzną.

Postprzez reyden1982 » 29 Maj 2015, 20:54

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:25.4) Gecko/20150509 Firefox/31.9 PaleMoon/25.4.1


Sprawdź w biosie płyty czy integra jest włączona i czy komputer ustawia ją podczas bootowania .

Odinstaluj kompletnie sterowniki obu kart , potem użyć Driver Sweapera do usunięcia pozostałości po sterownikach i zrestartuj kompa .

Potem zainstaluj sterowniki od ATI/AMD .
reyden1982
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 96
Dołączenie: 09 Sie 2014, 21:38
Pochwały: 2


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników