TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z klawiszem fukcyjnym wifi

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

problem z klawiszem fukcyjnym wifi

Postprzez Czarodziejczarek » 10 Cze 2017, 18:01

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:53.0) Gecko/20100101 Firefox/53.0


Witam, dawno dawno temu wyłączyłem SAMEMU klawisz funkcyjny wifi w hp compaqu presario cq56, wifi działa poprawnie, za pomocą klawisza softu z lewej strony mogę włączać i wyłączać wifi, ale chciałbym mieć to samo w tym klawiszu wifi ponownie. obojętnie czy wifi jest włączone czy nie klawisz ten świeci się na biało a powinien zmieniać barwy z bursztynowego (OFF) na biały (ON) , szukałem po forach i nie mam żadnych wyników. Inne klawisze funkcyjne DZIAŁAJĄ PRAWIDŁOWO, tylko ten jest wadliwy.
wie ktoś coś jak to włączyć ???
dziękuję...
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]