TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z nagrywaniem cd

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Problem z nagrywaniem cd

Postprzez dan_24 » 02 Mar 2006, 00:37

PostUA:


Witam. mam problem z nagrywanie i odczytywaniem plyt dvd nagranych? te same plyty u mojch kumpli chodza a u mnie nie. jak nagram u siebie to wszystko komp widzi. a jak u kumplaa to u mnie nnie . mam nagrywarke aopen. potrzebny jakis sterownik czy co . jesli tak to prosze o link z ktorego go pobrac. dzieki nara
SPOKO LUZIK !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dan_24
Postujący
Postujący
 
Posty: 106
Dołączenie: 17 Lis 2004, 17:23
Miejscowość: zambrow, podlaskie, poland

Postprzez tomasso81 » 09 Kwi 2006, 12:40

PostUA:


Witam :)

Może to być problem biosu nagrywarki.
Tutaj jest taki link na którego jak wejdziesz to wyświetli ci się strona z biosami do nagrywarek twojej firmy. Musisz wybrać odpowiedni model nagrywarki, czyli taki jak ty masz zamontowany w kompie. Dokładną nazwe nagrywarki weźmiesz z menadżera urządzeń.

http://www.cdrinfo.pl/hardware/AOpen

Pamiętaj że jak będziesz ściągał biosa to musi być do twojego modelu bo inaczej lipa. Jeżeli by na tej stronie nie było twojego modelu to wejdź na stronę producenta, tam na pewno będzie. Jeżeli boisz się sam upgradować biosa to poproś kogoś kto już to robił.
Życzę powodzenia, mam nadzieje że twój problem zniknie.

Pozdrawiam :D :grin: :) :smile: 8) :lol: :wink:

Respect
Awatar użytkownika
tomasso81
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 63
Dołączenie: 31 Mar 2006, 14:26
Miejscowość: Kraków

Postprzez Mac » 09 Kwi 2006, 20:07

PostUA:


Firmware powinien rozwiązać sprawe. Spróbuj nagrywć troche wolniej i na lepszych płytkach. I co ci sie rzuciło na mozg żeby kupic nagrywarke Aopen??
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników