Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

Problem ze sterownikiem dźwięku - IBM

04 Sie 2007, 12:30

siemka ma problem i chyba ze sterownikiem dzwięku został on chyba usunięty przez moja córkę i nie wiem co zrobić mój komputer to IBM czy moglibyście mi pomóc był bym bardzo wam wdzięczny...proszę o pomoc z góry dziękuję...czekam na odpowiedz wrazie jakis pytań prosze oto moje gg 10865822

04 Sie 2007, 13:50

Everest <- tym programem zobaczysz jaką masz kartę dźwiękową, po ściągnięciu sterownikó powinno być OK

04 Sie 2007, 15:12

witaj sprawdziłem jakie mam sterowniki i pisało mi tam intel 828...itp...a zkad moge sciagnac te sterowniki??
ps..dzieki za mi pomagacie :grin: :grin: :grin:

04 Sie 2007, 20:49

Sprawdziłeś jakie masz sterowniki czy kartę dźwiękową?
Everest -> Multimedia -> Dźwięk PCI/PnP
I tutaj masz napisane jaka karta

05 Sie 2007, 18:27

tak sprawdziłem ja ci go moge podac bo zupełnie nic z tego nierozumiem ok:)?? Intel 82801DB(M) ICH4(-M) - AC'97 Audio Controller [A-1] PCI
nawet nie wiem na jakiej stronie moga byc prosze pomuzcie jesli chcecie:) :cry: :grin:

05 Sie 2007, 18:58

Tutaj masz sterownik: [strona nie jest już dostępna]

05 Sie 2007, 21:15

witaj pobrałem to co mi podałeś ale tam było tylko notatka oraz jeszcze coś innego i to sie nie dało otworzyć podał byś mi stronkę w jakiej możliwe że będzie ten sterownik:)z góry dzięki :wink:

05 Sie 2007, 21:38

http://www.instalki.pl/sterowniki/download/karty_dzwiekowe/Realtek_ALC_AC_97_Audio_Driver.php
powinno działać

06 Sie 2007, 13:06

prubowałem zainstalowac ten sterownik ale wyskoczyło mi mi że uządzenie nie przeszło jakiegos testu co moze być z tym??bo ja sam juz nie wiem

06 Sie 2007, 14:30

zaakceptuj to

06 Sie 2007, 21:56

zaakceptowałem to i komputer mi sie wyłączył sam po tym prubowałem go uruchomic awaryjnie ale windows miał taką dziwną grafike a więc wyłączyłem go i dałem przywruć komputer do poprzedniej własciwej operacji i dałem to i normalnie wszysto było ok ale głosu nadal nie mam są moze jeszcze jakies sterowniki dla windowsa xp i tego sterownika??:)
Wyślij odpowiedź