Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.

Regulamin forum

1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: FRST oraz z GMER
3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.
Wyślij odpowiedź

Prośba o sprawdzenie logów OTL i GMER

12 Cze 2014, 10:54

Witam,

proszę o sprawdzenie logów:

otl

http://www.wklej.eu/index.php?id=29c3b32c01

extras

http://www.wklej.eu/index.php?id=f50417e01f

gmer

http://www.wklej.eu/index.php?id=775691c1d8

Re: Prośba o sprawdzenie logów OTL i GMER

12 Cze 2014, 15:28

Są jakieś problemy? Bo logi czyste.

Re: Prośba o sprawdzenie logów OTL i GMER

12 Cze 2014, 17:38

Kilka dni temu oglądałam film, zanim odpaliłam film wyskoczyło kilka stron z jakimś sex chatem itp.
Stronki pozamykałam, film normalnie obejrzałam i wyłączyłam kompa. A następnego dnia mój antywirus zaczął szaleć, tzn. usuwać jakieś robaki.
Niby wszystko gra, ale mam wrażenie, że czasem muli. Bałam się, że może coś mi się stało, ale jednak antywirus sobie z tym poradził.

Re: Prośba o sprawdzenie logów OTL i GMER

12 Cze 2014, 19:14

Gdyby coś złego się działo, pisz. Ale wygląda na to, że antywirek spełnił swoje zadanie.
Wyślij odpowiedź