TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Zlecę] Przystosowanie designu pod Wordpress

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

[Zlecę] Przystosowanie designu pod Wordpress

Postprzez inwsmedia » 26 Sty 2016, 21:49

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.111 Safari/537.36


Witam serdecznie !

Szukam osoby, która posiada doświadczenie i umiejętności w cięciu i przystosowywaniu designu pod system WordPress. Ostatnio została stworzona dla mnie grafika pod mój serwis i na chwilę obecną szukam programisty który dokładnie mi przystosuję tą grafikę pod system Wordpress. Oczywiście dana osoba musi dysponować czasem ponieważ projekt jest pilny.

O to projekt:

http://zapodaj.net/0edbbb192d02d.jpg.html

Cena jaką mogę zaproponować to 250 zł. Proszę o kontakt wyłącznie osoby, które będą zainteresowane zakodowaniem tego designu wyłącznie za taką kwotę. Więcej nie jestem w stanie zaproponować mimo, że zdaję sobie sprawę że kodowanie takiej grafiki kosztuję znacznie więcej, dlatego jeszcze raz zapraszam osoby które są zainteresowane moją ofertą. Więcej dokładniejszych informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą. Z projektu zniknie dział Games review i będę chciał w tym miejscu wydłużyć listę gier, oraz dział Recommended również zniknie. Ale tak jak powiedziałem po skontaktowaniu się z moją osobą wszystko dokładnie opiszę i przedstawię.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę tylko o kontakt E-mail:

E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
inwsmedia
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Sie 2015, 21:22

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron