TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Router WiFi i szybkość internetu

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Router WiFi i szybkość internetu

Postprzez Thomson » 09 Mar 2018, 12:47

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/64.0.3282.186 Safari/537.36


Mam internet 100mb/s ale niestety moje wifi nie uciąga (na wifi ściągam z prędkością do 2mb/s a na kablu ostatnio miałem 15mb/s) więc zastanawiam się nad wymianą routera bo raczej tylko to może pomóc, więc jaki router polecacie.

PS. od razu uprzedzam pytania typu jak daleko jest router to od razu odpowiadam że nad moją głową.
Thomson
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 19 Lut 2018, 17:09
Sprzęt: Macbook Pro

Re: Router WiFi i szybkość internetu

Postprzez Illidan » 09 Mar 2018, 21:21

PostUA: Mozilla/5.0 (Linux; Android 7.0; SLA-L22 Build/HUAWEISLA-L22) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/64.0.3282.137 Mobile Safari/537.36


No dobrze, ale na prędkość WiFi mają wpływ takie czynniki jak zaklucenia innych sieci, przeszkody terenowe. Także, jak jest na innych urządzeniach? Taka sama prędkość sieci? Czy iptymalizowales kanał sieci na najmniej zakłucany w domu? Co masz za ruter?
Awatar użytkownika
Illidan
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1199
Dołączenie: 29 Paź 2017, 23:25
Miejscowość: Gliwice
Pochwały: 26


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron