Cześć, szukam NAJNOWSZYCH sterowników do karty graficznej HD 6970. Mam zainstalowane sterowniki z płyty, ale niektóre gry nadal tną np. Fable, no taki sprzęt nie powinien mieć problemów z tą grą na full detalach skoro w Call of Duty Modern Warfare 2 gram na FULL i wszystko śmiga jak należy. Proszę, aby ktoś dał link, albo powiedział, gdzie mogę znaleźć najnowsze sterowniki do tej karty, bo szukam i nie mogę znaleźć.
Procesor: AMD Phenom II X6 1100T 3,30 Ghz Karta graficzna: ASUS ATI RADEON HD 6970 DC II RAM: 8GB System operacyjny: Windows 7 64 bit
PS: Zainstalowane sterowniki nazywają się: ASUS EAH6970 SERIES
Bardzo dziękuje za pomoc, mam nadzieję, że te sterowniki będą idealne. Pozdrawiam.
//EDYTUJE:
Sterowniki jednak nie są dobre, gdy uruchamiam jakąś grę, jest menu, a po chwili czarny ekran. Trudno będę musiał mieć te z płyty, ale i tak dzięki za pomoc. Może będziesz jednak wiedział o co chodzi.
Mam DirectX 11 wszystkie gry jakie mam są oryginalne, ale wydaje mi się, że sterowniki trzeba najpierw zainstalować, a potem grę, bo z takimi zmianami sobie nie dają rady, ale co tam przy jakieś okazji formata, wgram te sterowniki (już są na pendrive'ie ) i zobaczę czy zadziałają. Mam zainstalowane te z płyty. Dzięki za pomoc.