TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Szukam] Programisty PHP do wskrzeszenia serwisu www

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

[Szukam] Programisty PHP do wskrzeszenia serwisu www

Postprzez biznesonline » 13 Lut 2017, 20:11

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/56.0.2924.87 Safari/537.36


Witam !

Zlecenie jest dość nie typowe. Szukam z pewnością programisty, który potrafi programować serwisy w języku PHP, Java itp.

Jak sama nazwa tematu wskazuję szukam osoby, która dokończy pracę programistyczne i techniczne nad moim serwisem. Sprawa jest nie typowa ponieważ serwis był tworzony w 2013 roku i został skończony w 88 %. W dniu wczorajszym postanowiłem wrócić do niego, otrzymałem od byłego programisty wszystkie pliki odnośnie serwisu jednak serwis nie działa, nie wyświetla się prawidłowo, za pewne trzeba go uaktualnić, odpowiednio skonfigurować programistycznie i na pewno przystosować go pod urządzenia mobilne. Serwis w tamtym okresie był już na ukończeniu ale niestety pracę musiały zostać przerwane. A więc zależy mi nna wskrzeszeniu projektu + jego dokończeniu. Oczywiście wszystkie szczegóły przedstawię po skontaktowaniu się ze mną.

Cena do ustalenia.

Proszę o kontakt wyłącznie osoby, które dysponują czasem i posiadają wyżej wymienione umiejętności.

Proszę pisać na E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
biznesonline
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Lut 2017, 19:16

Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron