TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Wspólnik] Szukam wspólnika do zarabiania na rynku CPA

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

[Wspólnik] Szukam wspólnika do zarabiania na rynku CPA

Postprzez seolptm » 14 Sie 2016, 21:24

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/52.0.2743.116 Safari/537.36


Witam !

Jak będzie można zauważyć stworzyłem kolejny temat z poszukiwaniem wspólnika do zarabiania na rynku CPA. Dlaczego kolejny ? Ponieważ otrzymałem oferty od osób, które nie za bardzo zrozumiały na czym mi zależy. A więc tłumaczę.

Poszukuje wspólnika/partnera z którym wspólnie będę działał i zarabiał na rynku CPA. Więcej informacji na temat tego zarobku udzielę zainteresowanym osobom po kontakcie z moją osobą. Długotrwała, poprzednia współpraca z byłym wspólnikiem była owocna ale niestety wyjazd zagraniczny sprawił, że musieliśmy zerwać współpracę co jest powodem poszukiwania ewentualnego jego zastępcy.

Jedynym warunkiem podjęcia współpracy jest fakt, że owy wspólnik MUSI koniecznie potrafić i znać się na pozycjonowaniu zagranicznych serwisów w wyszukiwarce Google.com. Tematyka jest różna, jednak podstawą jest aby serwisy były bardzo wysoko w Google.com na popularne frazy. Przypomnę i nadmienię, że podstawą dla mnie jest podjęcie współpracy z osobą zdeterminowaną, uczciwą, chętną do współpracy i mającą skuteczne umiejętności SEO. Więcej szczegółów przedstawię po skontaktowaniu się z moją osobą.

Proszę pisać tylko na adres E-mail:
Kod: Zaznacz wszystko
[email protected]


Pozdrawiam
seolptm
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Lip 2016, 21:10

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron