TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

TI 89 Titanium

Modele, obsługa, konfiguracja, akcesoria - TI

Który posiadasz?

Ankieta zakończyła się 25 Maj 2006, 20:37

TI 89 Titanium
0
Brak głosów
Voyage 200
0
Brak głosów
ClassPad 300
1
100%
 
Razem głosów : 1

TI 89 Titanium

Postprzez KaRaKuA » 18 Maj 2006, 20:37

PostUA:


Czy ktoś wie jakie rozmiary ma Voyage 200?
Który kalkulator polecacie TI 89 Titanium czy Voyage 200, i dlaczego?
Pozdrawiam i zgóry dziękuję.
Awatar użytkownika
KaRaKuA
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 46
Dołączenie: 18 Maj 2006, 20:34

Postprzez Adrian » 18 Maj 2006, 21:48

PostUA:


Posiadam TI89 - bo jest łatwiej dostępny, posiada te same funkcje co V200. Poza tym cena jest niższa. Kiedy miałem kursy matematyczne na uczeli był bardzo pożyteczny - szczególnie dotyczyło to równań różniczkowych, całkowania symbolicznego a teraz także pewnych zagadnień z dziedziny optymalizacji liniowej i nieliniowej.

Poza tymi dywagacjami - emulator game boya jest niezły :)
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04

Postprzez KaRaKuA » 22 Maj 2006, 16:16

PostUA:


A czy TI 89 Ti i V200 obliczają te same równania tak samo ( daja taki sam wynik) czy może jeden czegoś nie obliczy co zrobi drugi. I czy to prawda że nayczyciele nie wpuszczają uczniów z V200 na egzaminy itp.?
Awatar użytkownika
KaRaKuA
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 46
Dołączenie: 18 Maj 2006, 20:34

Postprzez Adrian » 25 Maj 2006, 17:52

PostUA:


V200 z pewnością wygląda groźniej niż TI89. TI89 przypomina przynajmniej kalkulator. Nie znam studentów używających V200 więc trudno mi powiedzieć - u nas (PWr) raczej nie można używać kalkulatora - a nawet jeśli można - to zajmuje to często sporo czasu a i tak co najwyżej uzyska się wynik, który bez obliczeń jest bezwartościowy.
Ja mogłem spośród wszystkich kursów które miałem na uczelni używać kalkulatora mogłem na równaniach różniczkowych, prawdopodobieństwie, miernictwie elektronicznym, fizyce. Na pewno nie mogłem na analizie matematycznej i algebrze.
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04


Powróć do Hardware - TI

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron