TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

TI-89 Titanium vs Classpad

Modele, obsługa, konfiguracja, akcesoria - TI

TI-89 Titanium vs Classpad

Postprzez pepepe » 13 Cze 2007, 00:12

PostUA:


Witam
Czy TI-89 Titanium potrafi obliczyc calke, granice itp. i pokazac to wraz z przeksztalceniem, krok-po-kroku ?
Wiem, ze wynik podaje, probowalem juz kilku obliczen emulatorem ale interesuje mnie cale rozwiazanie.

Caly czas wacham sie nad Classpad lub Ti-89 Titanium.
Szukam powodu dla ktorego moglbym wydac wieksza kase na ten drugi model, bo jezeli ma to samo co Classpad to nie ma sensu a jesli ma cos wiecej to jest to wydatek usprawiedliwiony.

Moze ma jakies inne plusy ?
pepepe
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 12
Dołączenie: 12 Cze 2007, 17:52

Postprzez Adrian » 13 Cze 2007, 00:19

PostUA:


Potafi obliczyc, ale nie z pokazywaniem przekształcenia.
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04

Postprzez pepepe » 13 Cze 2007, 08:06

PostUA:


W czym w takim razie jest lepszy od Classpad'a ?
Co przemawia za wydaniem wiekszej kasy na TI ?
pepepe
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 12
Dołączenie: 12 Cze 2007, 17:52

Postprzez Adrian » 13 Cze 2007, 20:06

PostUA:


TI89 mozesz programować w asemblerze, C, Basic'u. Masz dostęp do minimum kilkudziesięciu tysięcy aplikacji. Poza tym TI89 można podłączać do różnych urządzeń pomiarowych. Poza całkami i granicami masz także możliwość wykonywania zdecydowanie bedziej skomplikowanych obliczeń.
Wysokowydajny procesor motoroli (w kregu uznawany za jeden z najlepszych)
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04

Postprzez pepepe » 13 Cze 2007, 20:09

PostUA:


Wielu z funkcji nie wykorzystam ale w wielu miejscach w necie czytam, ze TI radzi sobie z bardziej skomplikowanymi przykladami niz CP, wiec finalnie biore TI, chyba, ze sie cos wielkiego zmieni ;)
pepepe
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 12
Dołączenie: 12 Cze 2007, 17:52

Postprzez pepepe » 14 Cze 2007, 09:02

PostUA:


W koncu wybralem TI-89 Titanium.
Przekonal mnie test w necie, potwierdza sie to, ze CP nie radzi sobie z wieloma zadaniami z ktorymi CP nie ma problemu.
Czekam na przesylke.
pepepe
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 12
Dołączenie: 12 Cze 2007, 17:52

Postprzez 5artos » 13 Gru 2007, 19:07

PostUA:


Witam
Mam takie pytanko czy obliczane granic i całek przez TI 83+ jest szybkie oraz czy wynik przedstawiany wynik jest w postaci dokładnej "tak jak w tablicach" i czy radzi sobie ze skomplikowanymi bardzo całkami oraz czy liczy parametryczne równania stopnia np.5
5artos
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Gru 2007, 18:59


Powróć do Hardware - TI

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron