Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:33

o kurde nieźle dawno no liczbę postów nie patrzyłem :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:33

Francuz napisał(a):Coś takiego:
Image



Niet :P.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:34

Tak w ogóle postulowałbym za dodaniem destyny i murarza to Stałych Bywalcow :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:34

LucaS napisał(a):Tak w ogóle postulowałbym za dodaniem destyny i murarza to Stałych Bywalcow :)



Ja tam nawet się nie protestuje :D.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:50

Zasady takie jak wszedzie. Prosze nie pisac jednej wiadomosci pod druga.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:51

Mirahz napisał(a):Zasady takie jak wszedzie. Prosze nie pisac jednej wiadomosci pod druga.



Dziękujemy szefie.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:52

Mirahz napisał(a):Zasady takie jak wszedzie. Prosze nie pisac jednej wiadomosci pod druga.



Sorry ale w końcu to SB więc co to za różnica? I tak ten temat pójdzie w kosmos. Skoro traktujemy ten temat jako tymczasowy SB to niech to będzie SB a nie zwykly temat o niczym :/

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:53

Dobra panowie i panie na czym skończyliśmy ? aaaa LucaS postulat wniósł.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:54

No właśnie. Postulat: dodanie destyny i murarza do grupy Stali Bywalcy :) Kto z obecnych wyjadaczy jest za? (pytam dla formalnosci :P )

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:55

Oczywiście ja...

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:55

LucaS napisał(a):
Mirahz napisał(a):Zasady takie jak wszedzie. Prosze nie pisac jednej wiadomosci pod druga.



Sorry ale w końcu to SB więc co to za różnica? I tak ten temat pójdzie w kosmos. Skoro traktujemy ten temat jako tymczasowy SB to niech to będzie SB a nie zwykly temat o niczym :/


W SB tez sobie nie pozwole, zeby taki kukaszr pisal 50 postow jeden pod drugim. Nie mam zamiaru sie tym zajmowac, wiec jak nie masz zdrowego rozsadku, to zrezygnuj z pisania... Psujesz atmosfere, stwarzasz problemy i zajmujesz nie tylko moj czas.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:56

No ,Ja oczywista sprawa też jestem za :grin:

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:59

mateusz x man napisał(a):Ja to pamiętam Mario. Całymi dniami w to grałem i do tej chwili nie udało mi się go przejść. To jest takie moje małe marzenie.


Muszę się przyznać że mi się udało ;D bez straty żadnego życia w dzień sprzątania ziemi :P - nie poszedłem wtedy do szkoły.
A i po przejsciu ostatniej planszy wbrer pozorom to nie koniec gry.. zaczyna się wszystko od nowa tylko z wyjątkiem, zamiast grzybków pojawiają się czarne żuki.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:59

Echhh i się atmosfera zesrała że tak powiem za przeproszeniem...... rozumie zasady zasadami, ale można czasami oko przymknąć..... nie popadajmy w paranoje za przeproszeniem.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 22:02

Psuje atmosfere? Jak narazie wszyscy tu udzielający się dziś dobrze sie bawią, o czym świadczy choćby to co pisałem na PW. Ale mniejsza o to, dajmy spokoj, zawsz mieliśmy odmienne zdania i nigdy do niczego dobrego to nie prowadzilo wiec koniec tematu.



Jedzie ktoś na One Love do Wrocka?
Zablokowany temat