Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:29

Btw, poleca nową płytkę Jamala - na początku się do niej nie przekonywałem ale jak głębiej się z nią zapoznałem stwierdzam, ze jest o wiele lepsza niz poprzednia. Miodzio!!!

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:30

Mnie tam taka muzyka nie pociąga jakoś strasznie i jakiegoś głębszego znaczenia nigdy się nie doszukuje. Ale jak mówisz że dobra to może się zbiorę i przesłucham.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:30

Ta nowa muzyka mnie przybija dosłownie nie mogę słuchać tego zawsze wierny starym kawałkom.
Podziwiam geniusz niektórych tekstów. :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:37

ja to słucham rożnej muzyki ważne by mi odpowiadała nie patrzę na datę i gatunek, ale najbardziej wyróżniam Disco Polo :gitara:

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:55

Ja tam b.lubię Jamala...
A co do Ciebie LucaS, numer telefonu można zdobyć na wiele sposobów...może się wstydzi i dlatego nie chce go dać...Trzeba było nic nie mówić tylko numer zdobyć od jej koleżanek :D :D :D Ach Ci faceci...Wyobraznia działa u Was nie tam gdzie trzeba :mrgreen:

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:56

Villemo Twoim zdaniem kiedy u facetów wyobraźnia powinna działać? :D
Ostatnio edytowany przez murarz777, 28 Paź 2008, 19:57, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:57

villemo napisał(a):Ja tam b.lubię Jamala...
A co do Ciebie LucaS, numer telefonu można zdobyć na wiele sposobów...może się wstydzi i dlatego nie chce go dać...Trzeba było nic nie mówić tylko numer zdobyć od jej koleżanek :D :D :D Ach Ci faceci...Wyobraznia działa u Was nie tam gdzie trzeba :mrgreen:

Mi tylko potrzebny jakiś powalający miły tekst na pytanie "po co Ci?" :mrgreen:

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 19:58

Albo próbuje sprawdzić Twoją wytrwałość, także nie poddawać się! ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:02

villemo napisał(a):Ja tam b.lubię Jamala...
A co do Ciebie LucaS, numer telefonu można zdobyć na wiele sposobów...może się wstydzi i dlatego nie chce go dać...Trzeba było nic nie mówić tylko numer zdobyć od jej koleżanek :D :D :D Ach Ci faceci...Wyobraznia działa u Was nie tam gdzie trzeba :mrgreen:

wszystkie są takie same, szukają nowych wrażeń:P Wystarczy im czegoś innego codziennie dostarczać i nie trzeba się martwić :) A poznając to nie spłoszyć, lub zanudzić

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:02

Francuz napisał(a):Albo próbuje sprawdzić Twoją wytrwałość, także nie poddawać się! ;)

Tak btw to chodzi o nasza niedaleką sąsiadke Francuzie :P 100m jak wyjdziemy na schody ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:03

Czyli można to podsumować tak że kobiety nie lubią "odgrzewanych kotletów" xd

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:04

ja nie wiem, ale LucaS możesz napisać do redakcji Bravo ;-) Pewnie Ci pomogą

Drogie bravo !
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY


Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??


Kod:
http://www.wykop.pl/ramka/10635/bravo-girl-najlepsze-z-najlepszych


Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:05

hahaha

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:06

Ale mi doj*bałeś kukaszr...

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 20:09

kukaszr mnie to już powaliło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zablokowany temat