Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:34

nawrok888 napisał(a):a co on komis jakiś ma? :D



Komis to może nie, ale jeździ do Niemiec po auta. Własny(razem z kolegą) warsztacik ma do tego jeszcze. Próbują wszystkiego co się da żeby się utrzymać, może nie tyle co utrzymać do dorobić jeszcze w jakiś sposób :).

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:34

omegi sa zajebiste!
Kumpel ma A z 86 roku i komfort podróżowania jest zajebisty!
B co prawda nie jechałem, ale na allegro widziałem za fajna kase +/-7k z skórką na full wypasie

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:37

No Omegę B mają, jechałem nią z Niemiec i powiem Ci nie jest źle, wygodne, zawieszenie w miarę daję sobie rade na polskich drogach. Silniczek troszkę dla mnie za mały bo 2.0 mogłoby być ze 2.5 :). Z wyposażenia miała wszystko prócz skóry, ale ile za nią chcą to Ci nie powiem. Dali za nia coś koło 650euro :).

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:39

W telegazecie właśnie przeczytałem że w niemczech na cmentarzu zastosowano ekran na nagrobku, "Zamiast tradycyjnej fotografii znajduje się na nim niewielki płaski ekran" koszt. ok. 5tys euro. Ciekawa sprawa :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:40

Omega jest świetna. Jechałem jedną i po prostu byłem zachwycony! Bo wcześniej miałem ten samochód za słabizne! Silniki mają fajne, mocne. Komforcik jest. Ale najlepesze to zawieszenie! Miodzik normalnie! No i napęd na tył :D
Sam taką Omegę B bym chciał.

Poza tym Omega B kombi to najpojemniejsze kombi na rynku :)
Ostatnio edytowany przez LucaS, 28 Paź 2008, 21:41, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:40

w sumie ciekawy biznes...

Płyta grobowa z panelu LCD :-)

Pewnie cyganie by to chętnie zakupili :D Oni mają wypaśne groby

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:42

W Niemczech, wiele ciekawych rzeczy, zwyczajów. Mi najbardziej spodobały się męskie toalety....tzw. ściany płaczu.... na początku wszedłem nie zaczaiłem tego a tam ścina w nierdzewnej stali na dole rynna a po ścianie leje się woda, taniej ponoć wychodzi niż pisuary :P.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:48

w starym browarze tak jest, tyle ze z porcelany ;d

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:49

"Glaser sprzedał dotąd cztery, ale - jak zapewniał w mediach - zainteresowanie jest spore."
i chyba na zainteresowaniu się zakończy :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:50

kukaszr a Tu siebie w mieście pewnie masz od zarąbania produktów z Niemiec. Począwszy od chemi kończywszy na autach :) ?

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:57

czy ja wiem... na ryneczkach osiedlowych są jakies przyczepy z proszami do prania ;-)
komisów zbyt dużo nie ma, po wsiach każdy bamber ma kilka samochodów na ogródku :D

Najbardziej samochodowym miastem jest gniezno, tam to jest miliard komisów i 10 miliardów samochodów ;d

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 21:59

kukaszr napisał(a):czy ja wiem... na ryneczkach osiedlowych są jakies przyczepy z proszami do prania ;-)
komisów zbyt dużo nie ma, po wsiach każdy bamber ma kilka samochodów na ogródku :D

Najbardziej samochodowym miastem jest gniezno, tam to jest miliard komisów i 10 miliardów samochodów ;d


Okolice Pleszewa, Jarocina.Tam ponoć jest od zarypania komisów. Wiele ludzi tam jeździ się rozglądać za czymś.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:03

No chyba że tak :). Dobra ludziska nie wiem jak wy ale ja spadam zaraz spac :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:10

Ja dopiero się rozkręcam...

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:19

Ja też zaraz idę spać. Humor mi się tak zjeb*ł, że nie mam na nic ochoty...
Zablokowany temat