Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:31

czy ktoś może wie: ??

viewtopic.php?f=5&t=13729&start=45

pozdrawiam :-)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:41

Fokus - Alfa i Omega 17 listopada

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 22:47

nawrok888 napisał(a):Fokus - Alfa i Omega 17 listopada

wreszcie ;]

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 23:20

ale i tak Fokus odje*ał....dwu płytowe wydanie AiO, na której będzie 18 kawałków, 1 remix i 11 skitów!........ ścisnąłby te 18 tracków na 1 cd i byłoby ok a tak najeb*ł tyle skitów + remix "smsów" żeby tylko wyglądało, że coś robił......szkoda gadać.....

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 23:21

Co nie zmienia faktu że jest najlepszy :).

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 23:24

no jak kto woli....

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 23:40

Jak dla mnie to do ostrego nikt sie nie równa :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Paź 2008, 23:49

A dla mnie do Eldo :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 01:24

Takie pytanko z ciekawości. Ilość dodatków w firefoxie wpływa bardzo na zużycie zasobów komputera(RAM, procesor)???

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 03:06

Chciałem trochę uzasadnić swoją wypowiedź czemu Fokus jest dla mnie najlepszy.
Moim zdaniem słuchanie muzyki obojętnie jakiego gatunku (pomijając drum and bass techno etc.)bez wgłębiania się tak jakby w to samo przesłanie autora nie ma sensu bynajmniej ja tak sądzę,słucham i słucham w kółko może 15 kawałków mogę tutaj śmiało powiedzieć że prawdziwym rap nie musi co trzeci wyraz zawierać wulgaryzmów itp. może być tworzony z jasnym przesłaniem bez takich rzeczy a nawet jak dla mnie milej się tego słucha.Fokus coś takiego robi jego teksty można interpretować,ja zawsze odbieram je w jeden sposób co dla mnie świadczy że Fokus to niezwykły artysta.
Takie to pogmatwane ale nie potrafię tak tego powiedzieć wprost nie wiem co ludzie widzą w takim Tede itd..
Ja jakoś nie lubię Ostrego mimo to szanuje go za to co robi bo ma wielki wkład w tą kulturę ograniczam siebie do kilku kawałków których słucham non stop i jakoś mnie to nie nudzi :D.
Pozdro mam nadzieje że to nie takie głupie na jakie wygląda.lol (wybaczcie ale zmęczony jestem)
troszkę późno mykam spać bye!

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 19:26

Chłopaki, i dziewczynki, zostało 11 stron. Damy radę dziś! Tylko zarzuć ktoś jakiś dobry temat :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 19:29

Ale będzie zoonk jak przekroczymy 100 stron a tu lipa zerowania nie będzie.... :(


Ja tam później się do was przyłącze.... teraz troszkę innych zajęć mam :).

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 20:04

Mamy dziś solenizanta na Forum. Dawno żadnego nie było.
Wszystkiego najlepszego diego.

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 21:20

"A lewituję..
Lubię ten stan,
kiedy sobie podróżuję
ze sobą na sam.
W dupie mam to,co stresuje..
Zostawiam to tam."


Ale się jaram tą nową płytą Jamala... rewelacja rewelacja rewelaca. Dla mnie to najlepsza płyta tego roku! "Rewolucje" przy tym nawet wymiękają... !

Re: Tymczasowy Shoutbox

29 Paź 2008, 21:22

Podzielam Twój entuzjazm...
Słońca łan,polecam na wieczór we dwoje :D :D :D
Zablokowany temat