Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 09:25

destyny napisał(a):Powiem tylko tyle KAC MORDERCA NIKOGO NIE OSZCZĘDZA............!!!! :(:(:(:(

Ja mam to samo dziś :sad:

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:18

Ja to się czuję jak bym się nie czuł....... film mi się wczoraj urwał......a obudziłem się w domu nad muszlą klozetową.....

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:19

hihi :P
A ja się dobrze czuję :P

Dzień Dobry!

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:20

Francuz napisał(a):hihi :P
A ja się dobrze czuję :P

Dzień Dobry!


Zazdroszczę Ci...... Ja nigdy więcej nie pije....

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:26

Francuz napisał(a):hihi :P
A ja się dobrze czuję :P

Dzień Dobry!

Bo wypiłeś jedno mniej ode mnie :P
Ale dobry wypad był ;]



destyny napisał(a):Ja nigdy więcej nie pije....


Każdy tak mówi na kacu, i wraz z kacem przechodzi też to stwierdzenie :mrgreen: :mrgreen:

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:45

I jeszcze się dowiedziałem że z panną wczoraj zerwałem...... u musiało się dziać....;/

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:50

destyny napisał(a):I jeszcze się dowiedziałem że z panną wczoraj zerwałem...... u musiało się dziać....;/

Oj to ostro :mrgreen:


100stron co raz bliżej... :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 10:55

Czy ostro to nie wiem nie pamiętam, pewnie powiedziała żebym już nie pił a Ja swoje.... wróci z cmentarzy to do niej pójdę....kupie jakąś wiązankę :P:P:P.

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 11:39

Alkohol nie jest zdrowy :P destyny jak ona będzie ubiegać dalej nad tym że zerwaliście i już koniec, to kup jej wieniec z napisem "Ostatnie pożegnanie" :P po co tam kwiatki.

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 12:12

Witam:) Zastanawiałam się wczoraj...dlaczego taka cisza na forum...a tu proszę,wszystko się wyjaśniło :D
Moralniak Cię męczy destyny...i dobrze :D Jak tak można? Zrezygnować z dziewczyny i tego samego wieczoru być w innych ramionach.... :lol: :lol: :lol:

destyny napisał(a):Ja to się czuję jak bym się nie czuł....... film mi się wczoraj urwał......a obudziłem się w domu nad muszlą klozetową.....

:lol: :lol: :lol:

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 12:55

LucaS napisał(a):
destyny napisał(a):Powiem tylko tyle KAC MORDERCA NIKOGO NIE OSZCZĘDZA............!!!! :(:(:(:(

Ja mam to samo dziś :sad:


ja mam to samo ;]

nawrok888 napisał(a):Sokół w poniedziałek wypuszcza maxisingiel "w aucie"............... :587:


że tak sie spytam jako lajki ;d co to oznacza?

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 12:59

Co wy macie z tym piciem , co to za święto wczoraj było że tak chlaliście , na gg też widzę pełno opisów kac morderca..

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 13:01

Dawid255151 napisał(a):, co to za święto wczoraj było że tak chlaliście


piątek

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 13:03

A wczoraj był przecież ten Halloween , ja tego nie obchodzę więc nie wiedziałem :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

01 Lis 2008, 13:03

Tymczasem 100.
Zablokowany temat