Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

23 Lis 2008, 19:40

odciąży chyba, a nie obciąży ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

24 Lis 2008, 11:17

Jeśli ktoś ma ochotę się nauczyć przeglądać logi,to super...Tylko niech się dobrze nauczy zanim zacznie usuwać wpisy,itd. huber2 ma nie tylko umiejętność ale zaufanie na forach...a to już wyższa szkoła :grin: Życzę powodzenia i nie krytykuje chęci poznania 'logowych tajników'.Pozdrawiam

Re: Tymczasowy Shoutbox

24 Lis 2008, 16:22

też kiedyś chciałem się nauczyć sprawdzania logów ale trochę mnie to przerosło ;] i dużo czasu trzeba poświęcić na naukę.....zostaje tylko życzyć Ci powodzenia ;]

pozdro!

Re: Tymczasowy Shoutbox

24 Lis 2008, 17:26

hehe, tyle dyskusji tutaj o mnie, nic mi nie pozostaje innego jak tylko podziekować za miłe słowa

;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 18:39

Coraz mniej użytkowników na forum. Wiele osób już chyba na dłuższy czas zdecydowało się nie zaglądać na to forum. Szczerze mówiąc sam się im nie dziwię...

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 20:26

Palacio napisał(a):Coraz mniej użytkowników na forum. Wiele osób już chyba na dłuższy czas zdecydowało się nie zaglądać na to forum. Szczerze mówiąc sam się im nie dziwię...

ja również się nie dziwie. Użytkownicy swoje administracja swoje!

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 20:40

coś w tym musi być :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 20:47

W zasadzie forum odwiedza dziennie ok 50 userów, czyli są jednak tacy któzi mają nadzieję.
I my ją miejmy ;) Może jakieś załamanie tymczasowe w administracji.. oby...

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 21:07

Tymaczasowe załamanie, a ogarnął ich taki ucisk że już nic nie robią; ten temat ma już ponad 3 miesiące jak by ktoś nie wiedział. Załamało się po nieprzemyślanych zmianach na forum, co wywróciło wszystko do góry nogami. Jak dla mnie to jest skandal i kupa śmiechu. To forum ma/miało konkurować z innymi, podczas gdy władza nie jest w stanie stworzyć jednego głupiego SB o które prosił już chyba każdy, kto tu jakiś czas siedzi.

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 21:18

jaka administracja takie forum ...
bida z nędzą tu ostatnio, na przełomie '05 i '06 było o niebo lepiej

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 22:38

Palacio napisał(a):Coraz mniej użytkowników na forum. Wiele osób już chyba na dłuższy czas zdecydowało się nie zaglądać na to forum. Szczerze mówiąc sam się im nie dziwię...

Musze cie zdziwic; ostatni tydzien pod wzgledem odwiedzin byl rekordowy. Na szczescie 99,9% odwiedzajacych szuka konkretnych informacji i pomocy, a nie zabawy na SB :)

in2dex napisał(a):ja również się nie dziwie. Użytkownicy swoje administracja swoje!


Nie wiem o co autorowi chodzilo, ale jesli o ten smieszny ShoutBox, to odpowiadam: nie wiem kiedy bedzie i czy wogole bedzie.

Palacio napisał(a):Tymaczasowe załamanie, a ogarnął ich taki ucisk że już nic nie robią; ten temat ma już ponad 3 miesiące jak by ktoś nie wiedział. Załamało się po nieprzemyślanych zmianach na forum, co wywróciło wszystko do góry nogami. Jak dla mnie to jest skandal i kupa śmiechu. To forum ma/miało konkurować z innymi, podczas gdy władza nie jest w stanie stworzyć jednego głupiego SB o które prosił już chyba każdy, kto tu jakiś czas siedzi.


Oczywiscie wszyscy uzytkownicy (z 6 tych samych osob ;). SB nic nie wnosi, kompletnie nic. Wladza nie chce tworzyc SB. Kilka tych samych osob tworzy niemila atmosfere, wypowiadajac sie za wszyskich. Nie tutaj panowie.

T napisał(a):jaka administracja takie forum ...
bida z nędzą tu ostatnio, na przełomie '05 i '06 było o niebo lepiej


Na przelomie lat 70/80 to dopiero bylo...
Ja bym raczej powiedzial: "jacy uzytkownicy takie forum". Jednak biorac pod uwage, to ze jak zwykle ta sama garstka osob ma problemy (wieczne), to jest niezle.

Tak na marginiesie, to moja kilkudniowa nieobecnosc jest spowodowana praca nad projektami powazniejszymi niz forumowy czat. Na szczescie jest garstka ludzi, ktorzy potrafia to zrozumiec i staraja sie cos robic w tematch poza "Tymczasowy Shoutbox" - Dzieki im za to!

Tak poza tym, to zapraszam do tematu stworzonego specjalnie pod opinie.

Re: Tymczasowy Shoutbox

25 Lis 2008, 23:11

A Ja powiem tak, dajcie już spokój tej administracji co ma być to będzie nie ma co truć bo to i tak nie ma sensu.... jak już powiedziałem co ma być to będzie :).


Pozdrawiam serdecznie.

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Lis 2008, 16:06

Jesli ktos chce pisac o motoryzacji, to wystarczy, ze zalozy temat w dziale Free Post dot. wlasnie motoryzacji. Podobnie ma sie to z humorem i milionem innych tematow/pomyslow. Uwierzcie mi; to jest korzystniejsze dla forum. 15. modyfikacja nikomu madrosci i wiedzy nie doda, a i forum nie zyska przez to popularnosci... Fora sa budowane o tresc, to jest podstawa funkcjonowania w sieci. Jesli polowa tresci to klotnie i pretensje w strone administratorow i moderatorow dotyczacych np. koloru emotikonow, braku SB, za duzego logosa itp, to nie dziwcie sie, ze kilka osob bedzie (jest ) po prostu ignorowanych. Zawsze znajdzie sie kilku uzytkownikow, ktorym nic sie nie podoba (gdzie by nie poszli, co zobaczyli); to normalne.

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Lis 2008, 18:15

Mojej skromnej osobie wszystko odpowiada!!! :500: :PPPPPP :PPPPPP :PPPPPP

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Lis 2008, 19:43

dziwne cos sie stało ze strona dobreprogramy.pl rozwala całą strukture. czy jest tak tylko u mnie?? to normalne czy jakiś wirus prosi o hasło i użytkownik dziwne.
Zablokowany temat