Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 16:32

murarz777 napisał(a):Może kiedyś dołączysz do grona wyjadaczy kto wie ;)


Może Może Może Może :-) jak na razie nie narzekam ..

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 16:44

murarz777 napisał(a):Moim zdaniem jest to duże wyróżnienie za zasługi w rozwój forum :)...

Dokładnie, nie chodzi o pojedyncze elementy czyli ilość postów, staż czy tym podobne ale o całokształt. Nikt nie "dostaje" Wyjadacza przez przypadek. Także życzę wszystkim tego wyróżnienia jako założyciel grupy ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 16:51

Dzięki Bozz za info teraz wiem jak się starać o wyjadacza :)
Image

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 18:49

No to każdy chyba wie :).


Boozz, Ty coś innego robisz prósz siedzenia na forum :)? Co wejdę to jesteś :D.

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 20:41

Wcale dużo nie siedzę, po prostu wchodzimy o podobnych porach ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 20:50

Ale Mi forum instalki muli co się tak wolno wczytuje? :shock:

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 21:16

u mnie działa aż miło.

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 21:40

U Mnie też chodzi aż miło :). Może to twój operator szwankuje, ja mam to samo w godzinach szczytu, ale to wszystkie strony tak chodzą wtedy.


A tak w ogóle oglądacie 4sezon Prison Break ? Mi jak nrazie się podoba wreszcie coś innego, ciekawe jestem czy uda im się rozgromić tą "Firmę" czy będzie jeszcze 5sezonów :P.

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 21:59

Co jest panowie u was ;-)

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 22:08

destyny napisał(a):A tak w ogóle oglądacie 4sezon Prison Break ? Mi jak nrazie się podoba wreszcie coś innego, ciekawe jestem czy uda im się rozgromić tą "Firmę" czy będzie jeszcze 5sezonów :P.

Mnie też się podoba. Rozbroją Firmę na bank w tym sezonie. I co potem? Moim zdaniem potem będzie lipa jeśli zrobią 5. sezon bo niby co potem mieliby robić? Znów by kogoś trzeba z więzienia wydostać? Monotonne. Niech skończą na 4. sezonie.

Btw, za 8. dni premiera 8. sezonu Smallville :) Ogląda ktoś ten serial? Szkoda, że nie będzie Lex'a już... ten serial dużo na tym straci, ale mam nadzieje, że będzie dobry sezon :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 22:11

Ja czasem oglądam odcinki 3. sezonu w tv ;) Także nie zdradzajcie co się wydarzy hehe

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 22:13

Na kiedy jest przewidywany już na stałe ShoutBox ?

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 22:15

Będzie jak administracje znajdzie trochę czasu, a zmiany są wprowadzane cały czas także nie ma się co martwić

Re: Tymczasowy Shoutbox

10 Wrz 2008, 22:26

Za dwa dni do roboty :-( na 7rano.. do 15 w Dako

Re: Tymczasowy Shoutbox

11 Wrz 2008, 00:42

A ja nie idę jutro do szkoły ;d 2 lekcje nie chce mi się ;) dlatego siedzęęę i się nudzę, dokładniej idę zaraz spać ;)
Zablokowany temat