Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 05:31

Ja tam mam wspaniałego "Samsunga", nagrane przez niego płyty, czyta........tylko on sam :D. Szczerze mówiąc powinni zostać przy produkcji monitorów, telewizorów..... bo nagrywarkami, dyskami itp. psuja sobie tylko opinię.....

Hmmm LG ma dużo zalet ale i jedną wadę strasznie głośno chodzą...... jak wsadzisz płytę i zaczyna ją czytać to najlepiej wyjść z pokoju.... masakra normalnie powinni coś z tym zrobić.

Visty nie zainstaluje bo to jest po prostu wspaniały system, ale fajnie by było mieć 6.0 na przodzie :).
Windowsa Seven, chyba tez nie zainstaluje, no chyba że uzbieram do tego czasu na nowego kompa..... a tutaj może być problem bo mam jeszcze kilka innych rzeczy do kupienia wcześniej :). W tym jedna w którą cały czas trzeba wkładać i wlewać tak zwaną skarbonkę bez dna.... czytaj auto :),

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 07:16

oj.. ja mam liteona dvd-rw za 60zł, od zeszłego roku nagrał około 100 pełnych płyt dvd i działa.

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 07:47

Mój Lite-On już ma ponad dwa lata i na razie zero problemów (odpukać)

Tak wcześnie i już ktoś siedzi na forum
Dzień Dobry! ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 09:26

cosik_ktosik napisał(a):A co się z nią stało? Może mała zmiana firmware wystarczy?


Szkoda by bylo bawic sie w firmware jezeli jest jeszcze na gwarancji,bo jezeli zmieni to straci gwarancje.

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 12:35

Z tego co wiem, to aktualizacja firmware jest zalecana w pierwszej kolejności przed odesłaniem na gwarancję:
LITE-ON service.
W przypadku stwierdzenia wady produktu marki LITE-ON serwis ASBIS PL zaleca w pierwszej kolejności:
1. Sprawdzenie wersji i ewentualną aktualizację oprogramowania firmware.
....
Jeżeli wada produktu występować będzie nadal napęd należy odesłać do naszego serwisu zgodnie z obowiązującymi procedurami

http://www.asbis.pl/about/Necserwi.cfm
Utrata gwarancji następuje w przypadku wgrania firmwaru przeznaczonego do innego modelu:
UWAGA
Aktualizacja oprogramowania niezbędna jest jedynie w przypadku występowania problemów z urządzeniem.
Urządzenia mogą być aktualizowane wyłącznie dedykowanym firmwarem, nagranie firmware'u przeznaczonego dla innego modelu powoduje utratę gwarancji i może doprowadzić do uszkodzenia napędu.
Raz zaktualizowany nie może być przywrócony do poprzedniego stanu.

http://www.liteon.ab.pl/download.php?id=firmware

Tak, więc można aktualizować.

POWRÓT DO FORUM

02 Paź 2008, 13:21

nie było mnie długo nie miałem neta teraz wróciłem studiuje INFORMATYKĘ dziś mam pierwsze zajęcia z programowania

specjalizacje wybieram

sieci komputerowe

uzyskałem certyfikat unijny z obsługi komputera robie też inne certyfikaty z angola np

Re: POWRÓT DO FORUM

02 Paź 2008, 13:25

Gratulacje. Powiedz jeszcze gdzie i na jakiej uczelni studiujesz? I jak możesz to z jakimi wynikami z matury się dostałeś i który na liście byłeś?
Ja też planuję iść na Infe o specjalizacji Systemy i sieci komputerowe. Do Wrocka na Polibude, ale to za rok dopiero bo w tym maturka :)


pzdr

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 14:33

Ja też gratuluje. Wczoraj tu nie byłem i już jakieś zmiany zaraz zabieram się za przeglądanie tematów.
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 02 Paź 2008, 14:41, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 14:34

hmm mój kumpel "studiował" informatyke (2mc) :D mimo, że w lo był bardzo dobry z matmy to jenak ten przedmiot go wykończył.
Ja dziś wróciłem właśnie z piewszych wykładów i zaczyna podobac mi się życie studenta ;-)

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 14:54

Oj tak życie studenta było piękne. Swoją drogą 90% studentów na Informatyce ma problem z matematyką na pierwszym roku. Przyznam, się że ja też miałem poprawkę w kampanii wrześniowej z przedmiotu zwanego Algebrą i analizą matematyczną.

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 15:24

http://tw.youtube.com/watch?v=QQlzX7EyIwU\
:D

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 18:10

hmm a jak by tak stworzyć taki instalkowy klan w CS'a albo w inne gry :D
Co wy na to?

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 19:04

W CS jestem tak cienki, ze 5 latki mnie zabijają :D Ale jestem za!

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 19:13

Jak najbardziej jestem za. Chętnie bym sobie kilka osób z forum unieszkodliwił. Oczywiście żarcik. Najlepiej własny serwer.

Re: Tymczasowy Shoutbox

02 Paź 2008, 19:29

ja mogę pograć z kimś w snookera lub w tysiąca na wp/kurniku xD
Zablokowany temat