Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

13 Paź 2008, 08:15

in2dex napisał(a):
Dawid255151 napisał(a)::?: Po co posta nabijasz jak nie masz nic konkretnego do napisania :D

Co się czepiasz walczymy tylko o Shoutbox, żeby nie było, że sobie ktoś posty nabija


Nie czepiam się tylko nie byłem wtajemniczony co się tu dzieje bo parę dni mnie nie było i nie przeglądałem jeszcze wszystkich tematów.

Re: Tymczasowy Shoutbox

13 Paź 2008, 14:41

A, no to ok :wink:

Re: Tymczasowy Shoutbox

13 Paź 2008, 18:39

Flash
:p całkiem niezła piosenka :D

http://pl.youtube.com/watch?v=boO1jl2u1FU chyba nie działa moduł flash

Re: Tymczasowy Shoutbox

13 Paź 2008, 22:02

Elegancka ekipa siemasz.
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 15 Paź 2008, 08:56, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

13 Paź 2008, 22:58

Chwalisz czy żalisz? Może napisz nam jeszcze jakiego koloru gacie dzisiaj masz? Co na śniadanie jadłeś? Kiedy ostatnio skarpetki prałeś?

K***a, z tego forum powoli robi się jakiś blog dla czternastek. Boże widzisz i nic nie robisz :roll:

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 00:25

LucaS napisał(a):Boże widzisz i nic nie robisz :roll:

nic nie robię bo mi się nie chce :lol:

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 08:55

nawrok888 napisał(a):
LucaS napisał(a):Boże widzisz i nic nie robisz :roll:

nic nie robię bo mi się nie chce :lol:


zbanujmy gorące 14stki!

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 13:31

LucaS napisał(a):Chwalisz czy żalisz? Może napisz nam jeszcze jakiego koloru gacie dzisiaj masz? Co na śniadanie jadłeś? Kiedy ostatnio skarpetki prałeś?

K***a, z tego forum powoli robi się jakiś blog dla czternastek. Boże widzisz i nic nie robisz :roll:


Ten temat jest zamiast smiesznego SB, wiec moze sobie pisac do woli o swoich skarpetach i gaciach.

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 16:49

http://www.youtube.com/watch?v=HnL-7x4n4d8

haha

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 17:31

;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 17:36

pavko89 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=HnL-7x4n4d8

haha

:lol: :lol: :lol:

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 18:20

Mirahz napisał(a):
LucaS napisał(a):Chwalisz czy żalisz? Może napisz nam jeszcze jakiego koloru gacie dzisiaj masz? Co na śniadanie jadłeś? Kiedy ostatnio skarpetki prałeś?

K***a, z tego forum powoli robi się jakiś blog dla czternastek. Boże widzisz i nic nie robisz :roll:


Ten temat jest zamiast smiesznego SB, wiec moze sobie pisac do woli o swoich skarpetach i gaciach.



Ale bez przesady już.... niech nam jeszcze napisze czy umył dzisiaj zęby i o której wstał.....

Temat zamiast SB, ale też jakoś się ograniczyć trzeba, bo się co niektóre posty żałosne robią.

Pozdrawiam.

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 18:29

ja dzis wróciłem z uczelni o 17, niestety jutro ide na 9.40 i mam dwa wytkłady, będe około 13, za dwa dni ide na 8.00 do 13 w czwartek zrobie sobie wolne a w piatek nie mam wykładów. I wiecie co :D cały czas będe miał te same niebieskie gacie ha ha ha...

tego typu posty są żałosne...

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 18:36

kukaszr napisał(a):ja dzis wróciłem z uczelni o 17, niestety jutro ide na 9.40 i mam dwa wytkłady, będe około 13, za dwa dni ide na 8.00 do 13 w czwartek zrobie sobie wolne a w piatek nie mam wykładów. I wiecie co :D cały czas będe miał te same niebieskie gacie ha ha ha...

tego typu posty są żałosne...



No podałeś, świetny przykład tego co nie powinno być pisane w tym temacie, jak i każdym innym.
Pewnie zaraz będzie że się znowu Dawida uczepiliśmy, ale tak naprawdę nie tyczy się to tylko Ciebie.

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 19:19

A kogo jeszcze się to tyczy?
Zablokowany temat