Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:23

Nic się nie stało.
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 15 Paź 2008, 08:52, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:34

Ja pierd^le.
No i wy chcecie żeby forum było popularne?
Czy Dawid was sprowokował czymś chcecie jakąś wojnę na forum czy jak?
Niektórzy swoimi wypowiedziami sugerują że lepiej się zamknąć i nie odzywać bo można zostać skarconym za pisanie nawet w SB.
To nie jest dobrze ludzie będą się tutaj bali pisać bo jak znam życie jeden coś powie "zaatakuje" a za nim pójdzie całe forum i pojedzie po użytkowniku niektórzy chcieli by tutaj powiedzmy szczerze "rodzinną" atmosferę inni by chcieli dyrygować ludźmi i ich regularnie ustawiać
a znowu inni chcą być neutralni
Powiedzcie Mi lepiej jak jest miła atmosfera czy lepiej jak jeden drugiego wkur^ia?

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:42

@Dawid
Twój poziom inteligencji i rozumowania mnie przerasta. Nie jestem w stanie aż tak nisko upaść, żeby Ci odpowiedzieć na twoje zarzuty wobec mnie, bo nic to nie da. Masz rację, że temat ten jest do rozmowy o wszystkim. Pisz sobie o czym chcesz, ale człowieku - nie widzisz nawet jak się kompromitujesz takimi "inteligentymi" postami, w dodatku gdy masz 24(!) lata na karku. Co sobie myśli ktoś gdy widzi takie posty przez dorosłego człowieka, który robi sobie blog i opisuje jak to ma w życiu, o której kończy pracę, kiedy zaczyna, gdzie pracuje i kedy ma wolne? Sam sobie pomyśl co może sobie ktoś pomyśleć. Przez jednego użytkownika, który takie farmazony wypisuje, odbija się na całym forum, przez co z miesiąca na miesiąc można zauważyć spadek odwiedzin, tworzenia nowych tematów, przyrostu wartościowych uzytkowników.
Btw, Ja się z nikim nie kłócę, nie wyzywam Cię więc proszę - też tego nie rób.

"dziwi mnie tylko tyle za co dostał LucaS plusa ? za to że powiedział co zjadł ?" <== tego już kompletnie nie kumam, gdzie Ci w moich pochwałach plus za to, że napisałem co zjadłem? Gdzie w ogóle napisałem o tym, co zjadłem?
Ostatnio edytowany przez LucaS 14 Paź 2008, 20:47, edytowano w sumie 3 razy

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:43

Elo ziomki...
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 15 Paź 2008, 08:52, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:57

murarz777 napisał(a):A kogo jeszcze się to tyczy?

Wszystkich których zabolała moja wypowiedź.

murarz777 napisał(a):No i wy chcecie żeby forum było popularne?

Czy uważasz że takie wypowiedzi przyczyniają się do popularności forum?

murarz777 napisał(a):Niektórzy swoimi wypowiedziami sugerują że lepiej się zamknąć i nie odzywać bo można zostać skarconym za pisanie nawet w SB.

Osobiście uważam że jeśli nie ma się czegoś sensownego do napisania, to lepiej usunąć się w bok i siedzieć cicho.
Sam jeśli nie mam czegoś "sensownego" do napisania to tego nie pisze.

murarz777 napisał(a):To nie jest dobrze ludzie będą się tutaj bali pisać bo jak znam życie jeden coś powie "zaatakuje" a za nim pójdzie całe forum i pojedzie po użytkowniku niektórzy chcieli by tutaj powiedzmy szczerze "rodzinną" atmosferę inni by chcieli dyrygować ludźmi i ich regularnie ustawiać


Nikt nie chce tutaj nikogo ustawiać i nikim dyrygować, wyraziłem swoje zdanie na temat takich wypowiedzi.... Wybacz Murarz jeśli lubisz czytać że ktoś dzisiaj ma na sobie białe gacie w różowe serduszka..... zamykam się i usuwam się w kont.

A wyzywanie kogoś od chama na łamach SB uważacie za przejaw kultury i dobrego smaku?

Dawid, piszesz że wypowiadać na temat 14 się nie będziesz bo nie będziesz się zniżał do naszego poziomu....? Wybacz ale to Ja nie będę się zniżał do twojego poziomu, czytając wypowiedzi na poziomie dzieciaka z gimnazjum. "Jeszcze jeden dzień szkoły i będą wolne 2 dni".

Dobra to by było chyba na tyle jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

Pozdrawiam.

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 20:59

Destyny moja wypowiedź nie była skierowana bezpośrednio do Ciebie
Chciałbym tylko zgodę na forum.
Nie lubię się kłócić z ludźmi to wbrew mojej naturze dlatego chcę peace :smile:

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:00

Po prostu nic się nie stało..
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 15 Paź 2008, 08:52, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:02

Nie zachowujcie się jak dzieci, bo polecą bany dla najbardziej udzielających się na 24h i będzie w końcu spokój. Nie wnikam kto ma racje, kto nie bo po prostu szkoda to czytać... Jak macie coś do siebie to ciąg dalszy na priv, bo nie każdy musi tego słuchać, a na forum śmietnika (jest od tego dział) nie będzie, nawet w SB.
EOT

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:04

Dawid255151 napisał(a):Destyny ja tylko opiniowałem swoją opinie na jego temat, bo on zrównał mnie z gow** na sb.


Nikt tutaj nie chce Cie zrównać z błotem, ale ile można patrzeć jak dorosły facet robi z siebie za przeproszeniem idiotę i tego nie widzi.....

Ktoś wreszcie miał Ci odwagę to powiedzieć i powinieneś to docenić......
Ostatnio edytowany przez destyny, 14 Paź 2008, 21:05, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:06

Dawid255151 napisał(a):nabierz szacunku do ludzi..

jesteś dla mnie chamem i durnym małolatem co ma predyspozycje na zastępczynie dody

nie mam takich widocznie problemów jak ty że ciągniesz się do chłopaków

masz nie za bardzo




Nie pisz o szacunku wobec ludzi skoro sam nie umiesz go ukazać.
Zacytuj choć dwie wypowiedzi tego typu co twoje, z wyzwiskami skierowanymi ode mnie do Ciebie. Czekam.

I wiem, że się nie doczekam bo nigdy Cię nie zwyzwałem od chamów, durnych matołów czy że masz "nie za bardzo".



Kończmy to panowie. Szczególnie Ty Dawid - "Kończ waść, wstydu oszczędź!" Sobie i rodzinie...

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:11

Autko.
Ostatnio edytowany przez Dawid255151, 15 Paź 2008, 08:53, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 21:17

Dawid255151 napisał(a):Od Rodziny Wara!.........


A gdzie ktoś ubliżał twojej rodzinie ?

EDIT:


Dobra miłej nocy wszystkim życzę, do usłyszenia jutro.... nie kłócić się beze Mnie :).

Pozdrawiam.

Re: Tymczasowy Shoutbox

14 Paź 2008, 23:18

jak się rozpisali 2walki po 2 xD
Proponuję dać sobie po razie w domowym zaciszu (PRIW) bo nawet nie chce mi się czytać kto co i jak winny.

14 Paź 2008, 23:34

Moim zdaniem ktoś z załogi powinien się zająć tym całym towarzystwem, bo czuję coś nieprzyjemnego w powietrzu. Apropo kar - wg mnie ban na 24h to śmieszna kara, która i tak nic nie wniesie. Czy myślisz Bozz, że ludzie mają aż tyle czasu, żeby wchodzić na forum po kilka razy dziennie? Warto byłoby przemyśleć to jeszcze raz. Poza tym obserwując tą "batalię" zauważyłem już kilkakrotnie przekroczenie regulaminu, m.in pkt.7.

Re:

15 Paź 2008, 06:58

Palacio napisał(a):Moim zdaniem ktoś z załogi powinien się zająć tym całym towarzystwem, bo czuję coś nieprzyjemnego w powietrzu.
Pisząc całe towarzystwo masz na myśli ? Konkrety proszę.........
Palacio napisał(a):Apropo kar - wg mnie ban na 24h to śmieszna kara, która i tak nic nie wniesie. Czy myślisz Bozz, że ludzie mają aż tyle czasu, żeby wchodzić na forum po kilka razy dziennie?
Myślę że ludzie mają czas żeby wejść na forum kilka razy dziennie, sam tak wchodzę wiec jestem tego przykładem.....
Ban na 24h nie miał być karą, a czasem na ochłonięcie i przemyślenia.....?
Palacio napisał(a):Warto byłoby przemyśleć to jeszcze raz. Poza tym obserwując tą "batalię" zauważyłem już kilkakrotnie przekroczenie regulaminu, m.in pkt.7.
Trzeba było zaraportować taki post i w treści raportu podać jaki punkt
regulaminu został złamany.....

in2dex napisał(a):jak się rozpisali 2walki po 2 xD
Proponuję dać sobie po razie w domowym zaciszu (PRIW) bo nawet nie chce mi się czytać kto co i jak winny.

Jak nie chce Ci się czytać, to poco komentujesz ?


Pozdrawiam.
Zablokowany temat