TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

ubuntu

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

ubuntu

Postprzez iwan10 » 24 Sty 2006, 21:06

PostUA:


No wiec mam płytki linux ubuntu i chciałem go zainstalować ale nie wiem jak:P wolałem sam nie prubować bo jeszcze cos zwale. Pisze ze jest to wersja 5.10 i sa w opakowaniu 2 płytki install to sie nie dziwie ale jest jeszcze jakaś live CD :wink: Wie ktos moze jak go zainstalować?
iwan10
Postujący
Postujący
 
Posty: 348
Dołączenie: 28 Paź 2005, 18:36

Postprzez proktor » 27 Sty 2006, 17:28

PostUA:


Normalnie :D

włącz i klikaj dalej(wszystko instalator zrobi za ciebi) ;p

Niedawno mi przyszedł, zamawiałem z ich strony, 5 ubuntow za darmoche mi przesłali hehe

tu masz kozacką, nieoficjalną dokumentacje... znajdziesz wszystko co będzie ci potrzebne

http://przewodnik.ubuntu.pl/

pzdr

na przyszłość... przeleć google zanim napiszeż(zawsze czegoś ciekawego się dowiesz :P )
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez iwan10 » 27 Sty 2006, 22:02

PostUA:


wielkie dzieki, Zaraz zobacze sobie tego linuxa :D
iwan10
Postujący
Postujący
 
Posty: 348
Dołączenie: 28 Paź 2005, 18:36

Postprzez Adrian » 11 Lip 2006, 19:44

PostUA:


Na LiveCD jest m.in. OpenOffice, FireFox - w tym takze w wersji dla systemow windows.

Ogolnie polecam - prosta instalacaj (wystarczy postepowac zgodnie z opisami podczas instalacji). Sam system wywarł na mnie dobre wrazenie, prosta konfiguracja (wiele narzedzi graficznych) przy tym dziala szybko. Gdy wybierzemy standardowa instalacje to co mnie zdziwilo to brak MC (odpowiednik NortonComander w win) poza tym OK.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]