Strona 1 z 1

Legalne zapisywanie filmów z Netfix

PostWysłany: 20 Paź 2019, 22:28
przez gnom_opole
Mam konto na Netfliksie ale pewnie jak z wielu z was nie mogę ściągnąć filmów na komputer. Znalazłem legalne oprogramowanie Free Netflix Downloader5.0.3.1004 na stronie instalki.pl
Nareszcie mogę precyzyjnie powtarzać wybrany fragment wiele razy z podpisami w różnych językach, używam do tego VLC. Świetne przy nauce języka.
Oczywiście ściągniętych plików nie wolno udostępniać.

Darmowa wersja nagrywa tylko w 240p i bez napisów. Żeby dostać roczną darmową licencję trzeba napisać na jakimś forum recenzję. Niekoniecznie w języku angielskim ale takie są preferowane. Nie próbujcie pisać na Reddit bo dostaniecie bana. Oczywiście jest to bez sensu ale warto się wysilić. Bez wysiłku dostaniecie licencję za 13$.
Program ściąga pliki do postaci MP4, rozdzielczość można sobie zmienić tak jak i jakość dźwięku. Napisy ściąga do plików z rozszerzeniem TTML co stanowi pewną trudność. Trzeba ściągnąć darmowy Subtitle Edit 3.5.10. Za jego pomocą można przekonwertować np: do SubRip (*.SRT). Subtitle Edit dopominał się jeszcze o jakieś filtry. ściągnąłem i zainstalowałem LAV Filters 0.74.1 i Subtitle Editor przestał się dopominać.
Tu jest instrukcja obsługi.
https://www.youtube.com/watch?v=5WsfbV5T_qk

Re: Legalne zapisywanie filmów z Netfix

PostWysłany: 15 Lip 2020, 16:35
przez ivka75
kup sobie film, a nie sciagasz :D