Strona 1 z 1

Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 26 Kwi 2019, 08:41
przez tymeon
Potrzebuję jakiegoś specjalistycznego programu do masowej wysyłki SMS-ów. Chodzi o to, aby to możliwie jak najlepiej skoordynować oraz spersonalizować. W basie mam kilka tys nr telefonów klientów, którzy wyrazili zgodę na tą formę dostarczania informacji.

Re: Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 28 Kwi 2019, 03:33
przez Illidan
Programu żadnego nie znam, znam natomiast płatne usługi tego typu. Oprogramowania raczej nie znajdziesz. Zobacz przykładową ofertę:
Kod: Zaznacz wszystko
https://www.smsapi.pl/masowe-sms

--
Więcej podobnych w Google.

Re: Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 29 Kwi 2019, 08:51
przez bordek
Tak jak kolega wyżej napisał, dostępne są usługi realizujące tego typu zadania. Taką usługę oferuje np Freshmail, w ramach której masz dostęp do API SMS.
W ramach powyższej usług masz możliwość tworzenia spersonalizowanych wiadomości, możesz też zaplanować całą akcję, aby wysyłka realizowana była w określonych godzinach czy porach dnia. Przydatną opcją jest możliwość wybrania indywidualnej nazwy nadawcy - chodzi o to, aby odbiorca wiadomości łatwo mógł skojarzyć od kogo otrzymał SMS i w jakim celu.

Re: Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 29 Kwi 2019, 11:50
przez Maja z SMSAPI
Cześć! Dzięki za wywołanie! Wszystko się zgadza, w SMSAPI możesz personalizować wiadomości w oparciu o wybrane parametry, przez API zintegrować z dowolnym systemem lub po prostu wgrać plik .csv z bazą numerów. Zanim podejmiesz decyzję, warto przetestować działanie usługi, wejdź na
Kod: Zaznacz wszystko
https://www.smsapi.pl/rejestracja
, dostaniesz 50 SMS-ów na start, aby sprawdzić wybrane funkcje. W razie pytań, daj znać! ;)

Re: Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 02 Maj 2019, 09:26
przez Metrowska
tymeon napisał(a):Potrzebuję jakiegoś specjalistycznego programu do masowej wysyłki SMS-ów. Chodzi o to, aby to możliwie jak najlepiej skoordynować oraz spersonalizować. W basie mam kilka tys nr telefonów klientów, którzy wyrazili zgodę na tą formę dostarczania informacji.Jeżeli chcesz aby było to dobrze zrobione, to tak jak wspomniał kolega @bordek idź z tym do Freshmail. Znają się na tym, mają odpowiednie know-how, cenowo też jest to akceptowalne.
Mają tam odpowiednie narzędzia i dobre wsparcie. Krótko mówiąc zostanie to zrobione tak jak powinno być i będziesz miał gwarancję, ze zostanie to skutecznie wysłane, a odbiorca rzeczywiście otrzyma i przeczyta wiadomość.
Tutaj znajdziesz specyfikację tej usługi:

Kod: Zaznacz wszystko
https://freshmail.pl/wysylka-sms/

Re: Program do masowej wysyłki SMS-ów

PostWysłany: 02 Maj 2019, 12:54
przez tymeon
Dobra, dzięki. Analizowałem temat - rzeczywiście dobrze to wygląda w Freshmail, od strony wsparcia technicznego też dają radę. Spoko - dzięki!