Strona 1 z 1

Prośba o sprawdzenie logow - laptop muli

PostWysłany: 04 Sty 2019, 21:58
przez melka21
Witam, jestem świeżą użytkowniczką i bardzo Was o pomoc.Stworzyłam logi przez program FRST ale nie wiem jak mam je Wam przesłać.Proszę o łopatologiczne wyjaśnienie bo nie mam o komputerach zbyt dużej wiedzy- ale jestem uparta:) Z góry dziękuje za pomoc i cierpliwość
--
Udalo mi się chyba coś stworzyć.link

http://www.wklejto.pl/700803

bardzo prosze o pomoc

Re: Prośba o sprawdzenie logow

PostWysłany: 05 Sty 2019, 01:19
przez Illidan
Cześć
Wykonaj nie tylko jeden log w "FRST", a wszystkie trzy logi, w programie zaznacz wykonanie logów "FRST.txt", "Addition.txt" i "Shortcut.txt". Jak wykonasz logi to zamieść je tak samo, jak zrobiłaś to na "wklej.to", tylko dodaj je po kolei na stronę:
https://pastebin.pl/
Dzieje się coś konkretnego w systemie?

Re: Prośba o sprawdzenie logow

PostWysłany: 05 Sty 2019, 10:16
przez melka21
https://pastebin.com/raw/zQw0Qmeu
https://pastebin.com/raw/dvyXD1yf
https://pastebin.com/raw/nwt1KxYy

Proszę, nie wiem czy dobrze ale mam nadzieje ze tak.
To jest laptop moich rodziców,strasznie muli,strony powoli się ładują,nawet jak klikam ikony na pulpicie to długo mu schodzi zanim włączy.Mają tego lapka juz 7 lat i oprócz zainstalowania Avasta nic tu nie było nigdy robione.Wczoraj defragmentowałam dysk i czysciłam go narzędziem Windowsa i wydaje mi sie ,że trochę szybciej chodzi.
Mama korzysta na nim z mojej poczty i ostatnio dostałam info ze zablokowało mi konto bo ktos się włamał i jakis spam zaczął wysyłac maile więc zmieniłam na MOIM laptopie hasło, przeskanowałam go i zainstalowałam na tel. antywirusa zeby to sie nie powtórzyło no ale został mi jeszcze laptop rodziców.Myślałam o formacie ale chyba taki laik jak ja może wszystko zepsuć wiec zostaje mi poprosic Was o pomoc lub oddac do seriwsu.Ten komputer służy tylko rodzicom do zgrywania zdjęć i wchodzeniu na allegro i olx wiec może cos klikneli...i jakis syf mają.
Z góy dziekuje za pomoc i poświęcony czas.

Re: Prośba o sprawdzenie logow

PostWysłany: 05 Sty 2019, 11:37
przez Illidan
Ok, zobaczymy co w systemie siedzi. Zrób zestaw logów jak mówiłem i pokaż wszystkie trzy logi. Pobierz też darmowy Crystal Disk Info i pokaż screen jego okna, ocenimy na początku jeszcze stan dysku twardego.