Strona 1 z 1

Xzibit wystąpi w Warszawie 30.kwietnia!

PostWysłany: 13 Mar 2009, 22:58
przez hax
Agencja Konkret Promo zaprasza na pierwszy i jedyny w Polsce koncert gwiazdy hip-hopu, autora takich utworów jak „X”, „Paprazzi”, czy „Hey Now”, prowadzącego kultowy program MTV pt. „Pimp My Ride” - Xzibita! Ten znakomity raper wystąpi w Warszawie już 30.kwietnia.

Xzibit czyli Alvin Nathaniel Joiner to amerykański raper z Zachodniego Wybrzeża. Współpracował on m.in. ze Snoop Dogg'iem, The Game'm, Eminem'em, 50 Cent'em, Tha Alkaholiks czy Ice Cube’em. Ma na swoim koncie 6 albumów, w tym tak znakomite płyty jak: złote „Man vs. Machine" i "Weapons of Mass Destruction" oraz najnowsza "Full Circle", z których pochodzą doskonale wszystkim znane single takie jak „Multiply”, „Hey Now” czy „Concentrate”

Xzibit od 2004 roku prowadzi kultowy program emitowany przez stację MTV pt. „Pimp My Ride”, w którym zdezelowane samochody poddawane są tuningowi i przerabiane na niesamowite auta.

Xzibit ma na swoim koncie również role w filmach i serialach – widzieliśmy go m.in. w takich produkcjach jak The Wash (2001), 8 Mile (2002), CSI: Miami (2004), xXx: State of the Union (2005).

Występ Xzibita to pierwszy z koncertów międzynarodowych gwiazd czarnej muzyki jakie agencja Konkret Promo szykuje na przełom kwietnia i mają.

Miejsce koncertu oraz ceny biletów zostaną podane niebawem.
Więcej informacji już wkrótce na www.konkrtpromo.com