Strona 1 z 1

Twoje połączenie nie jest prywatne

PostWysłany: 08 Lis 2020, 18:38
przez konarktriv7
Kiedy próbuję wejść na jakąkolwiek stronę, chrome wyświetla komunikat „Twoje połączenie nie jest prywatne”. Wyświetlany błąd to „NET :: ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM”.

Zwykle nie mam nawet dostępu do witryn takich jak YouTube. Czasami mogę kliknąć przycisk zaawansowane i przejść do witryny, ale w większości przypadków nie ma takiej opcji.

Próbowałem usunąć i ponownie zainstalować chrome, ale to niczego nie naprawiło. Przeskanowałem również w poszukiwaniu wirusów i nic nie zostało znalezione.

Myślę, że problem koliduje również z pobieraniem i aktualizacjami, ponieważ Illustrator CC nie aktualizuje się, podobnie jak Comodo.

Nie jestem pewien, czy źródłem problemu jest chrome, czy też mój komputer. Może to być comodo, ale wyłączyłem jego funkcje i nic się nie zmieniło.

Re: Twoje połączenie nie jest prywatne

PostWysłany: 09 Lis 2020, 00:29
przez Illidan
Zrób na początek zestaw logów z FRST, wszystkie trzy logi wklej na stronę "pastebin.pl" i tu podaj do nich linki. Zobaczymy, co siedzi w systemie. Powiedz mi jeszcze, jak jest na innej przeglądarce? Np. na "Edge"?
https://sites.google.com/site/twierdzaciemnosci/windows/frst-farbar-recovery-scan-tool--tworzenie-logow-z-systemu-windows-w-celu-diagnostyki-wersja-2