Strona 1 z 1

Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

PostWysłany: 09 Wrz 2015, 04:31
przez SHINGO
Witam, mam taki problem i proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.
Otóż zakupiłem jakiś czas temu Studio MovieBox Plus firmy Pinnacle aby móc mieć możliwość przegrania materiału z zewnętrznego źródła na komputer stacjonarny poprzez złącze usb i odpowiednie oprogramowanie umożliwiające tą opcję.
Lecz niestety teraz po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows 10 Pro x64 nie mogę sobie dać rady aby znaleźć w internecie i zainstalować odpowiednie sterowniki pod ten właśnie system operacyjny aby była możliwość przegrywania.
Wcześniej gdy działałem na systemie Windows 7 Ultimate x64 wszystko śmigało aż miło było patrzeć.
Gdy próbuję sterowników pod system operacyjny Windows 7 x64 niestety nic to nie daje nawet gdy przy uruchamianiu daję opcję uruchom jako administrator lub nawet bez tej opcji.
Po restarcie komputera nie wykrywa tego urządzenia już próbowałem też nie restartować i również bez rezultatu pozytywnego mimo iż po instalacji ukazuje się informacja aby komputer uruchomić ponownie.
Do przechwytywania ze sprzętu stacjonarnego na komputer mam na myśli nagrywanie w czasie rzeczywistym oczywiście używam oprogramowania Video Deluxe 14 Plus wersja 11.0.6.4 wersja rzecz jasna Full.
Kodeki, java, itd. wszystko jest zainstalowanie najnowsze wraz z wszystkimi aktualizacjami jakie są dostępne do systemu operacyjnego lecz jak widzę nie zdaje to zbytnio egzaminu niestety.
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu, pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

Re: Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

PostWysłany: 10 Wrz 2015, 10:52
przez mateo8898
Może to być problem nie do przeskoczenia, skoro producent nie udostępnia sterowników pod Windows 10, a te pod 7 nie działają.

Re: Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

PostWysłany: 16 Lis 2015, 21:55
przez SHINGO
Witaj tak dokładnie masz rację, jednak się przekonałem że brak jest sterownika do systemu Windows 10 aby urządzenie funkcjonowało jak trzeba.
Spróbowałem zainstalować system Windows 7 i o dziwo wszystko zaczęło śmigać aż miło.
Lecz dźwięk chcę zgrywać za pomocą karty dźwiękowej poprzez kabel optyczny gdzie urządzenie ma wyjście takie a karta posiada i wejście oraz wyjście.
Tylko nie mogę sobie poradzić za nic gdy podłączę i przestawię w karcie na wejście digital in i włączę w programie gdzie obraz jest już a dźwięku brak niestety.
Wie może ktoś jak ten problem można rozwiązać ???