Strona 1 z 1

Problem z Aresem

PostWysłany: 20 Lip 2008, 10:17
przez zlotaraczka2
Witam.
Miałem Aresa i co jakiś czas coś tam sobie ściągnąłem. Postanowiłem ustawić ściąganie na 100 tytułów, ponieważ nie miałem czasu sprawdzać i dorzucać inne tytuły. Ares chwilę podziałał (kilka utworów ściągnął) i się zawiesił. Zresetowałem kompa, ale Ares nie chciał odpalić. Powtórzyłem kilka razy i nic. W przywracaniu systemu jest z nim tak samo, nie rusza. Nie daje się nawet usunąć i zainstalować na nowo. Co robić? Jak się go pozbyć? Jaki inny, prosty w obsłudze, progaram zamiast Aresa?

PostWysłany: 20 Lip 2008, 10:31
przez pantik
ja zazwyczaj jak nie mogłem usunąc normalnie to pomagał mi ccleaner http://www.instalki.pl/programy/downloa ... leaner.php a czy coś ci wyskakuje jakis komunkat jak chcsz go odinstalowac ?? mozna spróbowac w trybie awaryjnym go odinstalować, powinno pomóc. dobry do takiego pobierania jest:
utorrent http://www.instalki.pl/programy/downloa ... orrent.php (tylko trzeba wiedziec co z czego pobierć)

lub

limewire http://www.instalki.pl/programy/downloa ... meWire.php (sam kiedys uzywałem i byłem z niego zadowolony)

tutaj masz dózo programów do wybory http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/


podobno MoorHunt jest bardzo dobry do pobierania ale nigdy go nie uzywałem http://www.instalki.pl/programy/downloa ... orHunt.php

PostWysłany: 20 Lip 2008, 10:33
przez huber2t
Możesz go również usunąć Totaj Uninstallerem

PostWysłany: 21 Lip 2008, 09:21
przez zlotaraczka2
Kombinowałem i udało mi się pozbyć Aresa. Kilka razy zrobiłem przywracanie systemu i wtedy mogę go usunąć. Jednak po ponownym zainstalowaniu problem się powtarza i blokuje mi pulpit, tak że nie mogę nic otworzyć oprócz startu. Próbowałem usunąć przez CCleaner i jest tak samo. Zainstalowałem kilka innych p2p, ale np. uTorrent nie chce zainstalować spolszczenia, a MoorHunt podczas instalacji pokazuje - błąd aplikacji.
LimeWire udało mi sie pomyślnie zainstalować i zaraz będę testował ten program. Dzięki za podpowiedzi.
Ogląda profil użytkownika

PostWysłany: 21 Lip 2008, 10:01
przez zlotaraczka2
Ok. LimeWire chodzi jak na razie nieźle, a nawet jakby trochę szybciej od Aresa. Poza tym jest bardziej rozbudowany w stosunku do Aresa, ale zarazem nieskomplikowany. Zobaczymy po czasie jak się spisze. Jeszcze raz dzięki za pomoc.