Strona 1 z 1

utorrent zwolnił

PostWysłany: 11 Lut 2015, 00:59
przez anofex
Mam umowę z play na internet LTE, mieszkam na pradze, warszawa, internet działa co najmniej zadowalająco (youtube na hd ładuje się szybciej niż na bieżąco, torrenty z dużą ilości seedów śmigały coś koło 1-2mb/s, czasem więcej) i coś się ostatnio zmieniło nie zależnie jaki plik pobieram (może mieć nawet kilka tys. seedów) to prędkość pobierania jest nie wyższa niż 10kb/s. Odinstalowałem program utorrent, zainstalowałem od nowa i nic się nie zmieniło - prędkość internetu jest podobna (do tego co było kiedyś) ale utorrent pobiera nadal tragicznie wolno. Limit prędkości mam ustawiony na 0, max całkowita liczba połączeń 400, max liczba połączonych peerów na torrent 100, liczba slotów wysyłania na torrent 8 . Takie ustawienia miałem od zawsze i na nich pobierało w miarę dobrze ale właśnie ostatnio bardzo zwolniło pobieranie. Czemu ? Jakieś rady ? Pomysły ?

Re: utorrent zwolnił

PostWysłany: 07 Cze 2016, 20:28
przez tomsten
Być może operator ogranicza sieć torrent, próbowałeś włączyć szyfrowanie? Jaką masz wersję uT? Zainstaluj 2.2.1 (najlepsza) lub 2.0.4. Nowsze to porażka. Aha i sprawdź system pod kątem wirusów/robaków bo może twój komputer pracuje jako zombie do transferu danych

Re: utorrent zwolnił

PostWysłany: 09 Cze 2016, 11:18
przez instalk1
uważajcie na torrenty bo zapuka do was policja i będzicie bulic kary .. ;(

Re: utorrent zwolnił

PostWysłany: 09 Lip 2016, 15:17
przez bartek93
Samo korzystanie z torrentów nie jest zabronione. Tutaj chodzi o to, co się pobiera. A co do spadku szybkości pobierania, to być może masz zainstalowane jakieś aplikacje, które działają w tle.