Strona 1 z 1

aplikacje android

PostWysłany: 13 Sty 2014, 20:28
przez klebciu
Witam,
Zna ktoś stronę z aplikacjami na tablet (android)

Dziękuję
Pozdrawiam

Re: aplikacje android

PostWysłany: 14 Sty 2014, 12:15
przez artur01w

Re: aplikacje android

PostWysłany: 01 Mar 2014, 09:54
przez Metrowska
Często szukam na forach związanych z Androidem - wpisz sobie w G - forum Android i otrzymasz kilka propozycji. Bierz takie na których jest najwięcej użytkowników. Aplikacje pobiera się z Google Play - to oczywistość - ale jest tam tego tyle, że laikowi czy początkującemu użytkownikowi trudno się odnaleźć. Mówię to z doświadczenia, ponieważ sama kiedyś była laikiem :P Ba! Każdy na tym forum był kiedyś laikiem :) bez urazy oczywiście :)
Jeżeli chodzi o recenzje apek to odwiedź sobie tą witrynę yourapps.info/aplikacje-na-tablet - codziennie pojawia się tam od kilku do kilkunastu nowych recenzji. Zawsze gdy szukam czegoś konkretnego to odpalam właśnie tą witrynę. Dobrym źródłem informacji są także znajomi w myśl zasady - co 20 głów to nie jedna :)

Re: aplikacje android

PostWysłany: 03 Mar 2014, 09:56
przez Snajperro
To trochę jak z pójściem na zakupy do galerii. Najlepiej wiedzieć od początku jakiego typu aplikacji potrzebujemy. W necie można poszukać konkretnych opinii o konkretnej aplikacji. Jak mamy jej nazwę to z łatwością znajdziemy ją sobie na Google Play. No chyba ktoś lubi buszować i po prostu wyszukiwać perełki... Też czasami tak robię. Ostatnio trafiłem nawet na fajny staroć, którego nie znałem: https://play.google.com/store/apps/deta ... nooo&hl=pl

;)

Re: aplikacje android

PostWysłany: 03 Kwi 2014, 08:11
przez gabrysiabot
Ja wszystko ściągam ze sklepu Play ;)

Re: aplikacje android

PostWysłany: 26 Cze 2014, 13:34
przez karpek
Moją ulubioną aplikację jest chyba obecnie ta z pogodą - wypatruję pozytywnej prognozy pogody od dwóch tygodni i jedna wilka lipa ;/

Re: aplikacje android

PostWysłany: 16 Lip 2014, 10:08
przez ProRudy70
Najlepsza drużyna poszukiwawcza, czyt. sklep Play + wyszukiwarka Google spokojnie dają radę :D Bez problemu znajdziesz dowolną apkę wraz z opiniami. Ewentualnie pisz na forach w konkretnym dziale, ludzie też na pewno chętnie pomogą. :)

Re: aplikacje android

PostWysłany: 27 Lip 2014, 00:02
przez EkoBorzywoj1857
Warto szukać takich, które się przydadzą w codziennym życiu. Na swoim smartfonie mam nie tylko popularne gry, ale i program do robienia listy zakupów, planowania budżetu, program fitness, telewizję. Innymi słowy znajdziesz tam wszystko, czego dusza zapragnie. Testujesz i odinstalowujesz, gdyby jednak nie przypadła Ci do gustu. Nie warto zaśmiecać sobie sprzętu.

Re: aplikacje android

PostWysłany: 02 Sie 2014, 16:40
przez REWILMER75
Co do sklepów z aplikacjami, niektóre firmy podrzucają jeszcze autorskie sklepy. Na pewno coś takiego ma Samsung z takich Androidowych. Co do reszty - nie wiem. W każdym razie tam też można bezpłatnie pobrać aplikacje - użytkowe, gry, biznesowe itd.

Re: aplikacje android

PostWysłany: 14 Sty 2017, 15:03
przez olena112
Znacie jakąś na prawde dobrą aplikację do nauki angielskiego bo do tej pory spotykałąm same badziewia