Strona 1 z 1

Poszukuję kogoś kto napisze aplikację na androida

PostWysłany: 26 Kwi 2015, 21:41
przez matheomixtape
Witam, chciałbym prosić was o pomoc. Mianowicie czy ktoś kto się na tym zna mógłby napisać aplikację na androida dokładnie taką samą jak w linku poniżej :
http://www.mediafire.com/download/9vffo ... do_app.rar
Nazwa aplikacji to map_tool. Jest to prosty kalkulator
Oraz dodać do niej linki z pliku tekstowego.
Zapoznajcie się z tematem, z góry dzięki.
proszę pisać : matheomixtape@gmail.com
Możliwy dobry zysk

Re: Poszukuję kogoś kto napisze aplikację na androida

PostWysłany: 06 Lip 2015, 12:15
przez karpek
Możesz sam się pokusić o napisanie takiej aplikacji. Tak naprawdę nie jest to nic trudnego. Obecnie w sieci są kursy, które pokazują jak się do tego zabrać. Na przykład: http://strefakursow.pl/kursy/mobilne/ku ... kacji.html . No i myślę,że da Ci to o wiele wiekszą satysfakcję niż korzystanie z czyjejś pomocy. Kasę też oszczędzisz :P

Re: Poszukuję kogoś kto napisze aplikację na androida

PostWysłany: 23 Wrz 2015, 22:21
przez Xeo
Nie łatwo, choć mogłoby zdawać się inaczej, jest stworzyć aplikację na androida. Jest to intuicyjny i inteligenty system, lecz trzeba umieć z nim pracować. Jeżeli szukasz kogoś, kto zna się na rzeczy i stawiasz na pełen profesjonalizm oraz rzetelność to polecam odwiedzić greenparrot.pl/oferta/tworzenie-aplikacji-mobilnych Pełny wachlarz usług do wyboru, najwyższa jakość i kompetencje.

Re: Poszukuję kogoś kto napisze aplikację na androida

PostWysłany: 02 Paź 2015, 09:56
przez karolina31
Podłączam się pod pytanie, potrzebuję aplikację dla sklepu internetowego prowadzę sprzedaż ubrań dziecięcych i innych akcesoriów sklep podobny do tego bejbusie.pl, potrzebuję sprawdzoną firmę która stworzyła by taką aplikację. Aplikacja powinna działać jak zwykły sklep z tym że chcę maksymalnie uprościć zakupy aby moje klientki mogły sprawnie w 3 krokach kupić to czego potrzebują dla swojego malucha, nawet wracając do domu po pracy w samochodzie.