Strona 1 z 1

Jak pobrać iWork i Aperture za darmo

PostWysłany: 27 Paź 2013, 14:07
przez Fanboy_Apple
Podczas październikowej konferencji Apple ogłosiło darmowy pakiet iWork dla użytkowników nowych komputerów Mac i sprzętu z iOS. Jak się okazuje, istnieje luka (zamierzona bądź nie) pozwala na pobranie pakietu biurowego Apple praktycznie każdemu użytkownikowi systemu OS X.

1. Zmień język systemu na angielski. Aby to zrobić otwórz preferencje systemowe, wejdź w Język i region, a następnie przeciągnij angielski nad polski. Zamknij okno preferencji i zresetuj komputer.

Image

2. Ściągnij i zainstaluj wersję trial pakietu iWork. Pakiet pobierzesz tutaj. Po instalacji nie uruchamiaj pakietu, wystarczy, że zresetujesz komputer.

3. Po resecie uruchom Mac App Store - w zakładce z aktualizacjami powinny pojawić się Numbers, Pages, Keynote. Pobierz aktualizacje i ciesz się darmowy pakietem iWork.

Image

Identyczna procedura dotyczy Aperture. Ściągnij wersję trial z tego adresu. Podczas instalacji użyj klucza do wersji testowej: F-349-YAX-243-YBB-261-QMV-435-QHG-FEA-5SMX. Po instalacji zresetuj komputer (nie uruchamiaj program). Po resecie w Mac App Store powinna pojawić się aktualizacja do najnowszej wersji.

Image

Po wszystkim możesz zmienić język systemu na polski :)

Re: Jak pobrać iWork i Aperture za darmo

PostWysłany: 28 Lip 2014, 09:26
przez Hiperstella72
No pięknie ładnie, ale czy przypadkiem to nie jest luka, a zamierzone działanie? Bo jeśli się nie mylę, to po premierze OS X 10.9, pakiet iWork, tak samo, jak kolejne aktualizacje systemu (z 10.9 włącznie), będą darmowe dla wszystkich użytkowników. Czy coś pogibałem? ;)