Strona 1 z 1

Jak kogoś poznać?

PostWysłany: 10 Cze 2020, 07:09
przez tymeon
Panowie w jaki sposób najlepiej poznać dziewczynę jak pracuje sie na home office? Na studiach nie miałem z tym problemu ale po studiach jestem już dawno i niestety okazało się to trudniejsze niż sądziłem.

Re: Jak kogoś poznać

PostWysłany: 11 Cze 2020, 07:55
przez bordek
No ja szczerze powiedziawszy to mam bardzo duzy problem z poznawaniem dziewczyn Niby człowiek nie jest ani głupi ani nie jest taki brzydki z wyglądu ale zwykle słyszy się te same słowa.Zostańmy tylko przyjaciółmi.Niby relacja zmierza w dobrym kierunku ale dziewczyna w koncu je wypowiada. Zastanawiam się co jest w takim razie nie tak. Czy macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby na podryw? Zastanawiałem się rónież nad feromonami ale opinie w tej sprawie są różne. Może ktoś z Was stosował?

Re: Jak kogoś poznać

PostWysłany: 11 Cze 2020, 18:48
przez Illidan
Są portale randkowe, teraz jak za bardzo nie ma jak wychodzić z domu to tak próbować.

Re: Jak kogoś poznać

PostWysłany: 12 Cze 2020, 09:15
przez tymeon
No ja nie mam problemu z zagadaniem ale po prostu mam problem z dotarciem do dziewczyn. Pracuę w domu, mam mniej znajomych i dodatkowo jeszcze ten koronawius. Kiedyś miałem tak poza tym feromony love desire i były całkiem niezłe, dziewczynom sie podobaly. Używałem ich jak normalnych perfum, w sumie moze sobie znowu zamówię.

Re: Jak kogoś poznać

PostWysłany: 12 Cze 2020, 09:32
przez Illidan
Czytam i nie wierzę.... To żart? Perfumy? Koronawirus? Może jest jakiś portal randkowy dla zarażonych koronawirusem :-D.

Re: Jak kogoś poznać?

PostWysłany: 15 Cze 2020, 08:18
przez karpek
Ja używałem feromonów ale jeśli już chesz spróbować to nie kupuj sobie pierwszych lepszych z brzegu. Na allegto jest bardzo wiele podróbek ale bedzie to jedynie woda zapachowa i nie będzie miała żadnego działania tak więc nie ma sensu tracić na to kasy.lepiej jest kupić sobie coś porządnego. Niezłe są feromony Pheromone essence. Nie są tanie bo jest to skoncentrowana esencja no i musisz dać stówę za mini buteleczkę ale za to zawierają naturalne pochodne testosteronu tak wiec działają. Niezłe są jeszcze sexual attraction ale pheromone essence moim zdaniem lepsze. Moim zdaniem możesz spróbować. Wiadomo,ze feromony od razu nie zrobią z Ciebie podrywacza ale zwiększa Twoją pewność siebie.

Re: Jak kogoś poznać?

PostWysłany: 16 Cze 2020, 10:06
przez bordek
Dość drogie, ale czy mozna gdzieś dostać próbkę?

Re: Jak kogoś poznać?

PostWysłany: 17 Cze 2020, 09:13
przez karpek
Z tego co wiem to wspomniane tutaj przez osobę powyżej Love Desire są dostępne w mniejszym opakowaniu. Ale jesli chodzi o pheromone essence to mozesz kupić jedynie w normalnej wersji. Wiesz nikt Ci tutaj nie zagwarantuje, ze to na pewno podziała ale moim zdaniem warto jest zobaczyć czy to działa na inne osoby czy też nie.

Re: Jak kogoś poznać?

PostWysłany: 20 Cze 2020, 16:57
przez JEDREK
Zainstaluj sobie Tindera - jak lubisz napalone małolaty lecące na sianko albo Badoo - z tym, że Badoo to już raczej outlet