Strona 1 z 1

6 miesięcy subskrypcji Bitdefender Total Security za darmo

PostWysłany: 29 Cze 2018, 09:37
przez Dave1988
Image

Półroczna licencja na pakiet Bitdefender Total Security 2018 do zgarnięcia za darmo. Wystarczy wejść na tę stronę, podać swój adres e-mail i na skrzynkę dostaniemy wiadomość z linkiem do rejestracji. Po założeniu konta Bitdefender subskrypcja zostanie automatycznie aktywowana. Pakiet można używać na 5 stanowiskach jednocześnie.

Instalator Bitdefender Total Security można pobrać z poziomu konta lub z naszych zasobów.

Promocja trwa do 15 lipca.

Więcej o programie:
Bitdefender Total Security Multi-Device jest profesjonalnym pakietem zabezpieczajacym komputer przed wirusami, hakerami i innymi zagrożeniami w sieci.
Wbudowany skaner pozwoli wykryć najmniejsze zagrożenia znajdujące się na dysku komputera oraz przeskanować wszystkie podłączane urządzenia zewnętrzne. Oprócz tego, oferuje nowoczesną zaporę ogniową (Firewall), która w czasie rzeczywistym będzie chroniła system i ostrzegała przed potencjalnymi zagrożeniami lub włamaniami. W odróżnieniu od Bitdefendera Internet Security, został wyposażony w dodatkowe narzędzia do szyfrowania plików i ochrony systemu przed włamaniem.

Bitdefender Total Security wyróżnia się prostotą użytkowania – nawet mało doświadczony użytkownik, dzięki funkcji autopilot może korzystać z programu. Dzięki dynamicznej kontroli wykrywania można śledzić wszystkie działające procesy. Bitdefender oznaczy także podejrzane aktywności, dzięki czemu użytkownik może śledzić poziom ochrony swojego komputera.

Bitdefender Total Security zawiera:

PC Tune-Up,
moduł antyspyware, antyspamowy i antywirus,
moduł Anti-Ransomware do ochrony komputera przed atakami hakerów i przestępczości internetowej,
Antiphising,
zaawansowaną technologię zabezpieczającą użytkownika podczas korzystania z serwisów społecznościowych,
Password manager; narzędzie wspomagające zarządzanie i zabezpieczające podczas korzystania z kart kredytowych lub różnych kont użytkownika,
Anti-Fraud; ostrzeganie przed potencjalnymi, niebezpiecznymi stronami internetowymi,
wbudowaną kontrolę rodzicielską,
narzędzie do filtrowania danych,
narzędzie USB Immunizer,
funkcje do optymalizacji sekcji "Autorun".
Bitdefender Safebox.