Strona 1 z 1

MYPHONE Hammer - co o nim myślicie?

PostWysłany: 06 Wrz 2015, 07:11
przez zolza
Na stronie elektro.pl odkryłam telefon MYPHONE Hammer Co mnie uderzyło w oczy to dziwna obudowa i kolor pomarańczowy. Od razu pomyślałam o 15 letniej chrześnicy. Ale po pierwsze nie znam firmy, a po drugie nie znam zupełnie gustu dziewczyny, bo mieszka na drugim końcu polski. Poradźcie!

Re: co myślicie?

PostWysłany: 06 Wrz 2015, 07:37
przez Przemysław
zolza napisał(a):Na stronie elektro.pl odkryłam telefon MYPHONE Hammer Co mnie uderzyło w oczy to dziwna obudowa i kolor pomarańczowy. Od razu pomyślałam o 15 letniej chrześnicy. Ale po pierwsze nie znam firmy, a po drugie nie znam zupełnie gustu dziewczyny, bo mieszka na drugim końcu polski. Poradźcie!


Telefony firmy MyPhone można kupić co jakiś czas w biedronce :D :D więcej chyba pisać nie muszę :mrgreen: Co prawda w biedrze ceny są chyba nieco lepsze niż normalnie to raczej marka MyPhone zbyt dobra nie jest. Poza tym dla 15-latki polecałbym coś czego nie będzie się wstydziła pokazać w szkole (Sony Xperia, Samsung Galaxy czy co tam obecnie jest w modzie), taka teraz młodzież, każdy chce się pokazać. Kolejna sprawa że MyPhone Hummer jest telefonem raczej dla aktywnych bądź pracujących w trudnych warunkach (wzmocniona obudowa, certyfikat IP67 - odporność na wodę, kurz itp.) - warto zadać sobie pytanie czy rzeczywiście czegoś takiego potrzebuje.

Re: MYPHONE Hammer - co o nim myślicie?

PostWysłany: 08 Wrz 2015, 09:39
przez suselka007
Hammer to bardzo dobra seria wzmocnionych telefonów, teraz wypuścili kilka nowych modeli Hammer2 i Hammer Axe :) Ale też mam wątpliwości czy to dobry prezent dla dziewczynki... no chyba że czynnie uprawia sport to czemu nie :P