Strona 1 z 1

Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 14 Wrz 2015, 06:50
przez karpek
Żona chciałaby sobie założyć. Odpada na pewno play bo w naszej okolicy nie ma zasięgu ( mieszkamy na wsi). W grę wchodzi albo orange albo plus. Ma telefon , który jak mówi jej wystarcza tak więc szuka czegoś bez. Czy ktoś może doradzić jaka sieć obecnie ma w miarę dobrą ofertę w tym zakresie?

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 14 Wrz 2015, 09:35
przez bordek
Akurat niedawno byłem w bardzo podobnej sytuacji i ostatecznie zaciągnąłem abo w PLUS-ie bez telefonu. Koszt miesięczny to 40 zł bez jednego grosza. Mam w pakiecie 1GB internetu, rozmowy do wszystkich sieci bez limitu. Umowa jest na 24 miesiące.

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 14 Wrz 2015, 11:39
przez karpek
To nie jest taka zła oferta. Internet jednak nie jest mi potrzebny z uwagi na to,że i tak cały czas korzystam z wifi. I jeśli bylaby jakaś opcja tańszego abonamentu ale bez internetu to byłoby jeszcze lepiej.

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 14 Wrz 2015, 12:26
przez raaistlin
Widzę, że z żony abonament przeszedł już na Ciebie. Następnym razem lepiej przygotuj się do marketingu szeptanego, bo ten Ci nie wyszedł :)

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 14 Wrz 2015, 13:44
przez bordek
karpek napisał(a):To nie jest taka zła oferta. Internet jednak nie jest mi potrzebny z uwagi na to,że i tak cały czas korzystam z wifi. I jeśli bylaby jakaś opcja tańszego abonamentu ale bez internetu to byłoby jeszcze lepiej.To może oferta na kartę w Orange? Np plan Oragne One. Masz tam bonus za przeniesienie nr w wysokości 120 zł rozłożony na 12 miesięcy i doliczany do kolejnych doładowań. Możliwość wykupienia pakietów na weekend. Rozmawianie i smsowanie wychodzi wtedy za jakieś niewielkie grosze.
Poza tym w orange masz sporo pakietów na internet czy tanie gadanie do wszystkich.

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 15 Wrz 2015, 09:52
przez karpek
Aha, czyli oferta na kartę.
A czy można takie doładowania wrzucać w koszta prowadzonej DG? W sensie, czy US się nie przyczepi?

Re: Jaki dobry abonament bez telefonu

PostWysłany: 15 Wrz 2015, 13:11
przez bordek
Pewnie,że można.W orange po prostu zaznaczasz na stronie,że chcesz fakture i potem wysyłają Ci ją na maila i potem listownie. Bez problemu możesz to sobie wrzucić w koszta i nikt się do tego nie doczepi.Sam tak robię.