Strona 1 z 1

Dostawca telewizji

PostWysłany: 27 Paź 2015, 01:36
przez Izyt
Przeprowadziłem się ostatnio do nowego mieszkania i stoję na progu bardzo ważnej decyzji :) tj. wyboru dostawcy telewizji! Oczywiście żarty żartami, ale faktycznie zalezy mi na tym, żeby wybrać coś możliwie najlepszego. Ostatnio w ręce wpadła mi taka oferta
Kod: Zaznacz wszystko
https://toya.net.pl/telewizja
i niby wszystko pięknie, że wszystko najllepsze itp. ale ciekawi mnie, czy faktycznie zależy to tyle od dostawcy usługi jak np. jakość obrazu itp., czy np. bardziej od parametrów technicznych samej linii? Bo słyszałem, że w wielu przypadkach spółdzielnie wysyłają na tyle słaby sygnał, że nawet jeżeli by się kupiło wszystko najlepsze, to i tak nie będzie tego widać, bo po prostu linia technicznie nie będzie do tego przystosowana. Prawda to??

Re: Dostawca telewizji

PostWysłany: 27 Paź 2015, 11:26
przez b0rygo
Jeżeli zależy ci na jakości to wybierz telewizję cyfrową z NC+ lub Cyfrowego Polsatu. Telewizja, która idzie po kablu ma zawsze gorszą jakość niż ta satelitarna.

Re: Dostawca telewizji

PostWysłany: 15 Lis 2015, 21:44
przez Pak_R
Toya nie jest zła. Ale na chwilę obecną zrezygnowałem z tv. Wystarczy mi komp - czasem coś obejrzę na Playerze lub Ipli. Telewizja to przeżytek ;)