Strona 1 z 1

Xperia XZ2 Etui

PostWysłany: 28 Maj 2019, 04:27
przez falhaes
Witam wszystkich serdecznie(ponieważ to mój pierwszy post na forum mam nadzieję, że nie ostatni). Dopieka mi następujący problem. Mój telefon Xperia XZ2 upadł mi na beton i cały się porysował. Wstyd mi jest wyciągać go z kieszeni. Pomyślałem więc o etui. Nie wiem jednak jaki model powinienem wybrać. Czy ktoś mógłby doradzić w wyborze?

Re: Xperia XZ2 Etui

PostWysłany: 28 Maj 2019, 21:04
przez laktoza12
Cześć. Według mnie wybór etui albo case na smartphone to jak kwestia wyboru skarpetek i majtek, jakiekolwiek nie weźmiesz będą dobre. Najważniejsze żeby podobały się tobie, to będziesz się w nich czuł dobrze. Osobiście używam tego https://www.4gsm.pl/product-pol-38432-SPIGEN-RUGGED-ARMOR-XPERIA-XZ2-COMPACT-BLACK.html gdyż wygląda futurystycznie i cool.

Ogólnie są dwa typy case-ów / etui: książka(chroni przód i plecy), oraz pancerne (tylko plecy oraz folia ochronna na przód)

Tak jak mówiłem wybór należy do ciebie idź poszukaj co ci odpowiada w internecie, albo do galerii do jakiegoś sklepu i sobie pooglądaj.

Re: Xperia XZ2 Etui

PostWysłany: 31 Maj 2019, 20:57
przez Przemysław
Na wyświetlacz polecam szkło hartowane zamiast folii. W jednej Xperii wymieniałm je 5 razy (w ciągu 2 lat) a wyświetlacz nadal był cały i działał, sporo zaoszczędziłem. Jedna sztuka niecałą dychę kosztowała + koszt przesyłki, na pewno wychodzi taniej niż wymiana wyświetlacza.
Te etui do którego link podał/a laktoza12 całkiem fajne wygląda. Kilku moich znajomych używa właśnie tego typu ochrony i spisuję się to bardzo dobrze.