TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

MATURA 2009 HISTORIA DATY

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

MATURA 2009 HISTORIA DATY

Postprzez WVR » 05 Maj 2009, 20:34

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.10) Gecko/2009042316 Firefox/3.0.10


Witam, jestem tegorocznym maturzystą i jak pewnie się domyślacie z tematu, jako przedmiot dodatkowy mam wybraną historią. Zapewne domyślacie się już pewnie co jest moim zmartwieniem. Są to daty, tak, potrzebuję w miarę porządny spis najważniejszych dat z historii Polski i tej tak zwanej historii powszechnej od starożytności po czasy najnowsze, najlepiej by było gdyby to były dokładne daty dzienne :smile: . Nie widzi mi się siedzieć kilka godzin i spisywać owe daty z podręczników i innych repetytoriów :570: , mam po prostu nadzieję że wśród userów forum instalki.pl znajdzie się ktoś kto już pisał maturę z historii i ma gdzieś zachowane spisane te daty, oczywiści nie pogardzę też linkami do stron w necie na których podano to czego szukam :smile:
Aha tak na zakończenie, dodam iż maturę z historii będę pisał 12 maja więc mam do tego czasu jeszcze tydzień licząc od dziś. POZDRO PEACE !!!
Awatar użytkownika
WVR
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 68
Dołączenie: 12 Kwi 2008, 18:10
Miejscowość: Inowrocław

Re: MATURA 2009 HISTORIA DATY !!!!!

Postprzez Palacio » 05 Maj 2009, 21:48

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


Ogólnie jest tego pełno w sieci. Nie wiem czy potrzebne ci są bardzo dokładne daty, wszystkich wydarzeń, jak na przykład kolejne dowództwa Armii Krajowej.

Jeżeli chodzi o podstawowe to

Kod: Zaznacz wszystko
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=daty+historii&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl&aq=f&oq=daty+histori


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników