TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

poszukuje muzyki na kasetach audio

Rozmowy na tematy związane z muzyką. Albumy, recenzje itp.

poszukuje muzyki na kasetach audio

Postprzez s. » 22 Lis 2008, 23:41

PostUA: Opera/9.10 (Windows NT 5.1; U; pl)


moze ktos z was spotkal sie ze sklepem internetowym, w ktorym mozna kupic muze na kasetach magnetofonowych?
na allegro niestety nie znalazlam niczego interesujacego (dodam, ze wymagan co do gatunku nie mam sprecyzowanych)...jedyne co przychodzi mi na mysl poza e-sklepami to ewentualnie targ, z tym, ze wydaje mi sie, ze handlujace takim towarem panocki dawno temu juz z interesu zrezygnowali
bede wdzieczna za jakis cynk :)
pozdrowionka
s.
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 49
Dołączenie: 19 Lut 2007, 21:38

Re: poszukuje muzyki na kasetach audio

Postprzez Palacio » 23 Lis 2008, 09:07

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


Rzeczywiście niewele tego już pozostało, aczkolwiek wiele osób jeszcze trzyma takie rzeczy po domach, jak np. moja siostra ;) Jak masz możlwość to udaj się na jakąś giełdę nieopodal twojego miasta. Jeśli nie to szukaj w internecie.

http://nuty.pl/mc.htm


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Majestic-12 [Bot]