TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Monitor menu OSD

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Monitor menu OSD

Postprzez Novy93 » 15 Sty 2009, 19:25

PostUA: Opera/9.63 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Mam problem z monitorem Miro. Chodzi o to, że nie działają mi w ogóle guziki odpowiedzialne za włączenie monitora (no ten to jeszcze odpali raz na jakiś czas) ale guziki menu itd nie działają. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że monitor nie wyświetla w ogóle koloru czerwonego... Nie włącze go przez panel sterowania nVidia. Nie chce też oddawać monitora do naprawy. Mam tylko pytanie, czy istnieje jakiś program, czy jakaś możliwość wejścia w ustawienia monitora tak, że zwiększe wyświetlanie koloru czerwonego? Z góry dzięki za odpowiedź ;)
PODPIS
Novy93
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 15 Sty 2009, 19:20
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Monitor menu OSD

Postprzez Palacio » 15 Sty 2009, 19:55

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


Zobacz czy masz dobrze modnitor podłączony. Tam gdzie jest taka tajemnicza wtyczka z dwoma wkrętami - w tym miejscu spróbuj poruszać lekko i zobacz czy obraz się zmiania. Możesz jeszcze spróbować wyjąć ją i przykręcić na nowo (do końca). Jeśli to nie pomoże to dla świętego spokoju zaktualizuj sterowniki graficzne. Jeśli po tych operacjach będzie to samo - monitor na 99% jest uszkodzony.


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: Monitor menu OSD

Postprzez Novy93 » 15 Sty 2009, 20:22

PostUA: Opera/9.63 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Uwaga, teraz będzie wulgarnie...
Ty to zajebisty jesteś!!! Ruszam kablem tam gdzie ta tajemnicza wtycznka, i widać jak obraz "skacze". Pojawią się czerwone kolory xD Wielkie dzięki, naprawdę wielkie :D :D
Tylko to nie zmienia faktu, że mi guziki na monitorze nie działają, ale chrzanić to ;)


Mam jeszcze pytanie co do tego monitora. Nie wiecie co może być przyczyną tego, że jak włacze cokolwiek na full screen (gra, test modułów) to się monitor "zawiesza"? Ściagam teraz najnowszy directx, a sterowniki do karty graficznej mam już najnowsze.

W ogóle chyba fullscreen nie obsługuje :/ Sterowniki do karty graficznej najnowsze, Directx 9 i nic :/
Ostatnio edytowany przez Bozz, 16 Sty 2009, 23:15, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Łączenie postów
PODPIS
Novy93
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 15 Sty 2009, 19:20
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Monitor menu OSD

Postprzez Palacio » 16 Sty 2009, 23:12

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


To może być wada monitora. Sprawdź z innym, czy będzie się działo to samo.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron